Turite klausimų? +370 698 34349 

Silent Coat Noise Isolator 8 Triukšmų slopinimo medžiaga, 1 lapas | Nemokamas pristatymas jei užsakymas už 50 Eur

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

4,92 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

SGM Techno

Produkto aprašymas

Silent Coat, Noise Isolator 8 Triukšmų slopinimo medžiaga, 1 lapas | Nemokamas pristatymas


 

   
Lapo išmatavimai 500 x 770 mm / 0.385 m²
   
Storis 8 mm
Pakuotėje kiekis 1 lapas

Silent Coat Noise Isolator 8 - tai 8 mm storio ne tik garso, bet ir termo izoliacinė medžiaga, kuri sukurta naudojant specialią, uždaros struktūros porolono gamybos technologiją.

Silent Coat Noise Isolator 4 yra rekomenduojama naudoti Jūsų automobilio durų ir stogo izoliacijai. O, geriausių rezultatų pasiekiama, kai naudojama kaip antras sluoksnis ant vibro izoliacinės medžiagos taip siekiant pašalinti iš lauko sklindantį triukšmą.


Ši garso izoliacinės medžiaga sulaiko iš lauko sklindantį triukšmą ir veikia, kaip šilumos izoliacija. Be to, yra atspari drėgmei ir su lipniuoju paviršiumi.

Rekomenduojama naudoti durų ir stogo izoliacijai.

Kodėl verta įsigyti garso izoliacijos medžiagas?

Jos užtikrina didesnį komfortą važiavimo metu. Važiuojant jaučiamas daug mažesnis vibracijų kiekis, nesigirdi girgždesių, pašalinių garsų kuriuos sukelia viena į kitą besiliesdamos detalės, netrukdo pašalinis triukšmas iš apolinkos ar variklio sistemos. Galima lengviau susikalbėti, girdėti, mažiau pavargstama, niekas neblaško dėmesio vairuojant. Kadangi šios medžiagos veikia ir kaip šilumos izoliatorius, žiemą lengviau užkurti variklį, salonas įšąla mažiau. Izoliacinėmis medžiagomis galima iškloti beveik visą automobilio kėbulą, taip užtikrinant maksimalų efektą ir komfortą.


Prašome mums paskambinti, jei nesate tikras kokia medžiaga geriausiai tiktų Jūsų situacijai.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Silent Coat Noise Isolator 8 Triukšmų slopinimo medžiaga, 1 lapas | Nemokamas pristatymas jei užsakymas už 50 Eur

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė