Turite klausimų? +370 698 34349 

Muzikinio Garažo garso aparatūros e.parduotuvė audiovideo.lt | veikla | adresas, rekvizitai | kontaktine informacija | lauksime Jūsų užklausų

Apie Mus

   Insta Youtube

Jau nuo 1999 metų mūsų klijentams siūlome nuostabų muzikos ir vaizdo perteikimą, garso aparatūrą sukuriančią artimą idealui klausytojo ryšį su autoriaus idėja ir kūriniu. Firma „Muzikinis Garažas“ - vienintelis ir oficialus atstovas tokių specializuotų garso aparatūros lyderių, kaip Dynaudio, Hertz, Audison, Ground Zero, Helix, Brax, Morel, Focal, Proson, Dynavoice, atstovai Lietuvoje. Esame oficialūs dyleriai prekinių ženklų JBL, Yamaha, Pioneer, Bose, Dali, Denon, Harman Kardon, Marantz, Heos, Jamo, Rega, Revel, Sonos, Cambridge Audio, Magnat, Alpine, AKG, Monster.

 

Mūsų asortimentas:

Namų, patalpų ir lauko garso sistemos ir aparatūra. Garso kolonėlės ir garsiakalbiai, namų kinas, garso stiprintuvai resyveriai, grotuvai, ausinės, ausinukai ir kiti priedai. Automobilių garso aparatūra, garso (audio) ir vaizdo (video) sistemos, garso stiprintuvai, garso kolonėlės ir garsiakalbiai.

 

Mūsų atliekamos paslaugos:


Garso sistemų instaliacija ir projektavimas. Vertiname sprendimų paprastumą, patogų valdymą, pritaikymą prie patalpos interjero, racionalumą. Kiekvieną savo projektą įgyvendiname kruopščiai ir atsakingai iki pilno klijentų lūkesčių patenkinimo.

 

Mūsų veikla:


Importas, didmeninė, mažmeninė ir internetinė prekyba. Garso sistemų projektavimas, konsultavimas, instaliaciniai ir derinimo darbai.

 

www.AUDIOVIDEO.lt - renkantis garso kolonėles ar garsiakalbius, skambinkite arba rašykite, mes Jums būtinai padėsime. Mūsų asortimente - daugiau kaip 500 rūšių kolonėlių iš 27 žinomų firmų, kurių kainos svyruoja nuo 29 iki 103 eurų, ir apie 50 jų rūšių galite pasiklausyti mūsų salone gyvai. Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

Firma „Muzikinis Garažas“ siūlo ekonominės bei vidutinės klasės profesionalius akustikos produktus Jūsų automobiliui. Galite neabejoti, iš daugiau kaip 100 garsiakalbių modelių Jūs nesunkiai išsirinksite sau ir savo automobiliui tinkamiausius. Jums pasirinkti padės specialistai, besispecializuojantys išskirtinai automobilių garso technikoje. Galime garantuoti, jog pas mus rasite tik kvalifikuotą pagalbą audio/video technikos klausimais.

 

Tarp mūsų siūlomų prekinių ženklų - Brax, Audison, Dynaudio, Sonus Fiber, Dali firmos, gaminančios audiofilinės kokybės garsiakalbius, garso stiprintuvus ir kitas audio sistemos dalis. Bekompromisinė kokybė (HI-END audiofilinis garsas), prestižinių šios srities leidinių ir specialistų pripažinta kaip geriausia, net ir tarp pradinio kainų lygio grupės gaminių. Mūsų siūlomos originalios automobilio apdailos ir instaliacijos medžiagos garantuos, kad net atlikus sudėtingą garso aparatūros instaliaciją, automobilio vidus nesiskirs nuo originalo. Be to, mūsų firma atlieka net ir prabangiuose automobiliuose esančių sudėtingų, originalių audio/video sistemų patobulinimus, integraciją ir derinimą.