Turite klausimų? +370 698 34349 

Silent Coat Noise Isolator 12 Triukšmų slopinimo medžiaga, 1 lapas | Nemokamas pristatymas jei užsakymas už 30 Eur

Būsena: Prekyboje

7,24 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

SGM Techno

Produkto aprašymas

Silent Coat Noise Isolator 12 Triukšmų slopinimo medžiaga, 1 lapas | Nemokamas pristatymas


 

   
Lapo išmatavimai 750 x 500 mm / 0.375 m²
   
Storis 12 mm
Pakuotėje kiekis 1 lapas

Silent Coat Noise Isolator 12 - 12 mm storio garso ir termo izoliacinė medžiaga, kuri sukurta naudojant specialią, uždaros struktūros porolono gamybos technologiją.

Silent Coat Noise Isolator 12 rekomenduojama naudoti automobilio durų, dugno, ratų arkų, stogo ir bagažinės izoliacijai. O, geriausių rezultatų pasiekiama, kai naudojama kaip antras sluoksnis ant vibroizoliacinės medžiagos taip siekiant pašalinti iš lauko sklindantį triukšmą.

Ši garso izoliacinės medžiaga sulaiko iš lauko sklindantį triukšmą ir veikia, kaip šilumos izoliacija. Be to, yra atspari drėgmei ir su lipniuoju paviršiumi.

 

Kodėl verta įsigyti garso izoliacijos medžiagas?

Jos užtikrina didesnį komfortą važiavimo metu. Važiuojant jaučiamas daug mažesnis vibracijų kiekis, nesigirdi girgždesių, pašalinių garsų kuriuos sukelia viena į kitą besiliesdamos detalės, netrukdo pašalinis triukšmas iš apolinkos ar variklio sistemos. Galima lengviau susikalbėti, girdėti, mažiau pavargstama, niekas neblaško dėmesio vairuojant. Kadangi šios medžiagos veikia ir kaip šilumos izoliatorius, žiemą lengviau užkurti variklį, salonas įšąla mažiau. Izoliacinėmis medžiagomis galima iškloti beveik visą automobilio kėbulą, taip užtikrinant maksimalų efektą ir komfortą.


Prašome mums paskambinti, jei nesate tikras kokia medžiaga geriausiai tiktų Jūsų situacijai.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Silent Coat Noise Isolator 12 Triukšmų slopinimo medžiaga, 1 lapas | Nemokamas pristatymas jei užsakymas už 30 Eur

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė