Turite klausimų? +370 698 34349 
Akcija

Marantz SR6011 garso stiprintuvas namų kino resyveris 9-kanalų 185W

Būsena: Prekyboje

Sena kaina: 1 199,00 €

Speciali kaina 1 050,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Marantz

Produkto aprašymas

Marantz SR6011 garso stiprintuvas 9-kanalų 185W

SR6011 9-kanalų stiprintuvas su 11.2 procesavimu ir 13,2 pre-out. Aštuoni HDMI in ir du HDMI out. Dolby Atmos ir DTS:X palaikymas
 

9x 185W tinklinis namų kino sitprintuvas su Bluetooth ir WiFi


Įtraukite save į neįtikėtiną 3D erdvinį garsą su SR6011 namų kino stiprintuvu, gebačiu atkurti Dolby Atmos ir DTS:X garsą. Abu garso formatai yra paremti objektiniu erdviniu garsu su galimybe pajungti viršutinio kanalo kolonėles ir patirti įtraukiantį 3D garsą.

Norint mėgautis 3D garsu SR6011 yra aprūpintas 9 kanalų stiprintuvu, kas reiškia, kad galėsite sukurti 7.1.2 ar 5.1.4 3D garso sistemą. O naudojant išorinį stiprintuvą, sistemą galima praplėsti net iki 7.1.4. Nenaudojant Dolby Atmos sistemos, papildomus kanalus galima panaudoti kitai porai kolonėlių antroje zonoje ir klausyti kitą šaltinį, nei pagrindinėje zonoje.

Paruoštas ateičiai, SR6011 pasižymi pažangia vaizdo atkūrimo sekcija kuri aprūpinta naujausiomis HDMI 2.0a jungtimis su HDCP 2.2 palaikymu. Kiekvienas įėjimas palaiko 4K Ultra HD 60Hz raišką, 4:4:4 Pure Color, HDR, 21:9 formatą, 3D, BT.2020. Taip pat stiprintuvas geba padidinti standartinės raiškos vaizdą iki 4K Ultra HD.

Bevielis jungiamumas su Bluetooth ir WiFi. Dvi antenos užtikrina greitą ir stabilų ryšį. Mėgaukitės belaidžiu muzikos klausymu per Airplay, Spotify Connect ar vietiniame tinkle esančių įrenginių. Pilnas palaikymas aukštos raiškos garso atkūrimui. 

SR6011 pasižymi aukštos kokybės garso komponentais, kurie buvo kruopščiai atrinkti. Visas vidinis grandynas sudarytas iš Marantz HDAM modulių.

Visi 9 kanalai turi po atskirą stiprintuvą, kuris geba atiduoti net 185W galią. 


Galingas 9 kanalų diskretus stiprintuvas ir Eco režimas

SR6011 stiprinimu sekcija sudaryta iš diskrečių aukštos srovės įrenginių puikiam garsui tiek muzikai, tiek filmams. Atkuriantis 185W galią kiekvienam kanalui, SR6011 taip pat palaiko žemos varžos kolonėles, taigi galėsite prijungti nuo  4ohm varžą turinčias kolonėles. Tuo tarpu Eco režimas suteikia energijos taupymą, o sutaupytą energijos kiekį galite matyti tiesiai televizoriaus ekrane. 

 

Integruotas Bluetooth ir WiFi

Dėka Bluetooth ir Wi-Fi (2.4/5GHz) bevielio jungiamumo, galėsite mėgautis begale garso šaltinių, kaip Spotify Connect, Airplay, internetinis radijas ir daugeliu kitų. Stiprintuvą patogiai valdyti galėsite parsisiuntę naują  Marantz 2016 AVR Remote aplikaciją į savo išmanųjį įrenginį.

 

Aukštos raiškos garso palaikymas

Atraskite neįtikėtiną garso raišką. SR6011 gali dekoduoti AIFF, FLAC bei WAV lossless failus iki 24bit/192kHz. Be to ALAC/Apple lossless iki 96kHz/24bit ir SACD kokybės DSD 2.8MHz ir Double DSD 5.6MHz failus. Šiuos įrašus galėsite klausyti per priekinę USB jungtį ar bevieliu būdu per vietinį tinklą. Žinoma, galėsite klausytis ir populiariausius MP3 failus.

Dolby Atmos / DTS:X

Dolby Atmos: Dolby revoliucinė Atmos erdvinio garso technologija, paremta objektiniu garsu vietoj senojo kanalinio garso. Tai leidžia garso režisieriui patalpinti kiekvieną garsą tiksliai trimatėje aplinkoje. Dabar šia puikia technologija galite mėgautis ir Jūs savo namuose su SR6011..

DTS:X taip pat paremta objektiniu garsu ir suteikia galimybę patalpinti viršutinio kanalo kolonėles. Su DTS:X, SR6011 taip pat pasižymi DTS-HD Master audio garso atkūrimu ir kitomis DTS technologijomis. DTS:X bus galimas vėliau su programinės įrangos atnaujinimu. 

Taip pat SR6011 atkuria tiek Dolby Surround, tiek Neural:X, kas leidžia patirti 3D garsą iš standartinių Dolby ar DTS įrašų.


Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

Naujai suprojektuota, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija iOS ir Android įrenginiams suteiks pilną stiprintuvą valdymą. Be begalės naujų funkcijų, grafinės vartotojo sąsajos, aplikacija buvo pilnai perkurta.

Valdykite pagrindines Marantz produkto sunkcijas, kaip garsas, įėjimas ar nustatymai. Nauja gulščio ekrano funkcija leis lengvai naviguoti tarp nustatymų ar tinkle esančių garso įrašų bei tuo pačiu matyti dabar grojantį kūrinį. 

Smart TV jungiamumas

Per HDMI CEC funkciją kai kuriuose išmaniuosiuose TV, yra galimybė valdyti SR6011 su televizoriaus valdymo pultu. Su įjungtu stiprintuvo "HDMI Control", nustatykite "Smart Menu" stiprintuvo valdymą.


Pažangus Audyssey MultEQ XT32 

SR6011 aprūpintas pažangiausia Audyssey MultEQ XT32 kambario akustikos kalibravimo sistema. Komplekte esantis mikrofonas nustato kiekvienos kolonėlės garso lygį iki 8 skirtingų klausymo pozicijų ir sugeneruoja tikslius skaitmeninius filtrus, kurie koreguoja dažnius pagal kambaryje esančius rezonansus.

Audyssey Dynamic Volume sušvelnina nemalonius garso lygio šokinėjimus, ypač jaučiamus reklamose. 

Audyssey Low Frequency Containment  naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus ir leidžia girdėti pilną dažnių juostą, įskaitant žemą bosą, tačiau neleidžia parazitinėms garso bangoms skverbtis į kitus kambarius ir trugdyti šeimos nariams ar kaimynams. 


Multi-Source/Multi-room

Kad ir kokie būtų šeimos poreikiai, SR6011 tai gali. Galite mėgautis 5.1 garso pagrindiniame kambaryje ir tuo pačiu metu klausyti stereo garsą iš kito šaltinio kitame kambaryje. Aukštos kokybės Audio komponentai; Marantz HDAM

SR6011 sudėti labai aukštos kokybės garso komponentai, kurie buvo kruopščiai atrinkti. Visas vidinis grandynas sudarytas iš Marantz HDAM modulių. Marantz HDAM technologiją galima sutikti Reference serijos įrenginiuose, kurie suteikia itin žemus triukšmus, lyginant su standartiniais integruotais procesoriais. Taip pat ši technologija pasižymi itin greitu garso atkūrimu ir suteikia dinamišką bei aukštos kokybės garsą.


Lengva nustatyti ir naudotis

SR6011 aiškus ir paprastas nustatymų vedlys ekrane leis lengvai pereiti visą paleidimo procesą ir maksimaliai optimizuoti garsą bei Jūsų poreikiams pritaikyti visą sistemą.


Smart Select funkcija

4 Smart Select mygtuka valdymo pulte leis greitai išsaugoti ir vėliau pasirinkti išsaugotą šaltinį, garso lygį, Audyssey nustatymus.


Išorinio valdymo galimybės

SR6011 turi plačias išorinio valdymo galimybes, norintiems stiprintuvą prijungti prie protingo namo sistemos ar pan. Tai galėsite atlikti su RS-232C jungtimi. Taip pat SR6011 gali būti valdomas iš namų kompiuterio per IP control. Creston Connected ir Control4 SDDP leis lengvai prijungti stiprintuvą prie automatizuotos namų sistemos.

  

1080P raiškos kėlimas

Raiškos kėlimas yra standartinės raiškos (SD) vaizdo signalo konvertavimas į aukštos raiškos (HD) vaizdo signalą naudojant vaizdo skaliarą. Raiškos didinimas nedaro standartinio vaizdo tikru aukštos raiškos vaizdu, tačiau smarkiai pagerina detalumą ir spalvas, didina raišką iki maksimalios 1080P. Sukuriamas plačiaekranis santykis 16:9, numatant horizontaliąją raišką 1920 linijų ir bendrą raišką 1920 x 1080 arba virš dviejų milijonų taškų. AV resiverio vaizdo konvertavimas iš analoginio į skaitmeninį išvedimui per HDMI išvadą suteikia paprastą naudojimą ir geriausią skaitmeninio vaizdo kokybę iš bet kokio signalo šaltinio.
 

3D ready

3D reiškia trimatį vaizdą. Produktai su šiuo logotipu gali perduoti ar praleisti 3D vaizdo signalą.
 

70% galios garantija

Marantz 70% galios garantija reiškia, kad mažiausiai 70% techniniuose duomenyse nurodomos stiprintuvo galios visada bus pasiekiama, net jei vienu metu yra naudojami visi 5 kanalai. Daug nesusipratimų apie galios žymėjimą atsirado kai kuriems gamintojams nurodant maksimalią galią ir pateikiant tai kaip unikalią gaminio savybę. Matavimai dažnai yra atliekami prijungus tik vieną kolonėlę su mažesne nei 8 omų varža ir aukštu THD (bendri harmoniniai iškraipymai) lygiu. Standartinė THD vertė yra 0,08% (kuo mažiau tuo geriau).
 

Audyssey Dynamic EQ

Dinaminis EQ automatiškai parenka geriausią dažnių atsaką ir erdvinio garso lygį. Boso atkūrimas, toninis balansas ir erdvės pojūtis išlieka vienodi, nepriklausomai nuo pasirinkto garso lygio. Tai yra pirmoji technologija, derinanti informaciją iš signalo šaltinių su atkuriamu garso lygiu.
 

Audyssey Dynamic Volume

Jūsų klausymosi patirtį gali gadinti ryškūs garso lygio pokyčiai tarp televizijos programų, reklamų ir pačios programos medžiagoje. Taip nutikus, norėdami išlaikyti vienodą garso lygį, turite nuolatos reguliuoti garsą. Audyssey Dynamic Volume stebi programos garsumą ir automatiškai jį reguliuoja, išlaikydama norimą garsumą.
 

DLNA 

DLNA sertifikuoti produktai užtikrina stabilų ir greitą ryšį, tarpusavio sąveiką, universalų Plug and Play (UPnP), automatinį IP adresavimą ir paprastą naudoti laidinį ar belaidį ryšį su jūsų namų tinklu: mėgstamos muzikos, fotografijų ir vaizdo įrašų laikomų AK, NAS diske, muzikos serveryje ar HD įrašytuve pasiekimą per garso / vaizdo sistemą.
 

Dolby True HD

Dolby True HD yra naujos kartos technologija sukurta aukštos raiškos garso kodavimui. Dolby True HD palaiko iki aštuonių aktyvių kanalų, garso inžinieriai gali išdėstyti garsus dar realistiškiau negu iki šiol. Dolby True HD perduodamas HDMI sąsaja.
 

DTS-HD Master Audio

DTS HD Master Audio yra aukštos raiškos garso formatas, sukurtas Blu-ray diskams. Šis formatas, taip pat kaip studijoje, leidžia atkurti originalų filmo garsą bito tikslumu. Naudojamas didesnis pastovus bitų kiekis, pranašesnis nei standartiniuose DVD diskuose.
 

High-Definition Multimedia Interface (HDMI)

HDMI apima aukštos raiškos vaizdą ir garsą vienoje skaitmeninėje sąsajoje, galinčioje perduoti duomenis iki 10 Gigabitų per sekundę greičiu. HDMI naudojama HDCP (plataus pralaidumo skaitmeninio turinio apsaugos) technologija apsauganti turinį nuo nesankcionuoto atkūrimo ir platinimo. HDMI yra vienintelė sąsaja galinti perduoti aukštos raiškos vaizdą ir daugiakanalį garsą vienu kabeliu.
 

M-XPort

Marantz išplėtimo lizdas yra speciali 9 kontaktų jungtis galinėje įrenginio panelėje. Šis lizdas gali būti naudojamas prijungti išoriniams įrenginiams, pavyzdžiui tinklo klientą, DAB modulį, iPod doką ir pan.
 

Works with iPhone / made for iPod

"Made for iPod" reiškia, kad prie įrenginys buvo specialiai sukurtas prijungti iPod ir buvo sertifikuotas Apple. Šiandienos Marantz gaminiai yra suderinami su šiais iPod modeliais: 4-os kartos iPod ar naujesnis, iPod classic, iPod Nano (1-a, 2-a, 3-a ir 4-a kartos), iPod Video ir iPod Touch. 5-os kartos iPod, iPod Nano ar iPod Touch signalo perdavimas yra skaitmeninis. "Works with iPhone" prie sąrašo prideda iPhone.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Marantz SR6011 garso stiprintuvas namų kino resyveris 9-kanalų 185W

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė