Turite klausimų? +370 698 34349 

Marantz SR5014 7.2 kanalo Tinklinis AV Resyveris 4K, Ultra HD, HEOS, Apple AirPlay, Amazon Alexa bei Google Assistant palakymas | Nemokamas Pristatymas

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

949,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Marantz

Produkto aprašymas

Marantz SR5014 7.2 kanalo Tinklinis AV Resyveris 4K, Ultra HD, HEOS, Apple AirPlay, Amazon Alexa bei Google Assistant palakymas | Nemokamas Pristatymas

 • HiFi.DE

  "Geriausias AV resiveris iki 1000 eurų"
 • HiFi Choice

  "SR5014 puikiai perteikia audiofilinį garsą tiek multikanaliniame režime, tiek su erviniais kino efektais. Nedideli signalinių elektroninių plokščių pasyvių elementų konstrukcijos patobulinimai realiai pagerino garsą. Tai tikrai labai geras resiveris savo kainos diapazone."

7.2 Kanalo Tinklinis AV Resyveris iš Marantz- Suteikite savo namų kino sistemai naują garso bei sąsajos lygį!

Specifikacijos

Channels 7.2
Output Power 100 W per Channel @ 8 Ohms, 20 Hz to 20 kHz, 0.08% THD
140 W per Channel @ 6 Ohms, 20 Hz to 20 kHz, 0.7% THD
Object-Based Audio Support Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X
Output Impedance 4 to 16 Ohms
Frequency Response Not Specified by Manufacturer
Signal to Noise Ratio Not Specified by Manufacturer
Video
Pass-Through 4K/60 Hz, 4:4:4 Color Resolution, HDR10, Dolby Vision, HLG, BT.2020, ALLM
HDCP Version 2.3
Connectivity
Tuner AM / FM
Wireless Connectivity Bluetooth, Dual-Band Wi-Fi, Apple AirPlay 2
Inputs 8 x HDMI (1 Front)
2 x Optical TOSLINK
2 x RCA Digital Coaxial
2 x 3RCA Component Video
3 x RCA Composite Video (1 Front)
6 x Stereo RCA Audio (1 Front, 1 Phono with Ground Screw)
Outputs 2 x HDMI
1 x 3RCA Component Video
1 x RCA Composite Video
2 x Subwoofer Pre-Out
1 x 7-Channel RCA Pre-Out
1 x Zone 2 Stereo RCA Pre-Out
1 x 1/4" / 6.35 mm Headphone (Front)
Other Ports 1 x USB (Front)
1 x 1/8" / 3.5 mm Setup Mic (Front)
1 x FM Antenna
1 x AM Antenna
1 x RJ45 Ethernet LAN
1 x 1/8" / 3.5 mm Flasher In
1 x 1/8" / 3.5 mm 12 VDC Trigger Out
1 x RCA Remote Control In
1 x RCA Remote Control Out
1 x DE-9 RS-232C
2 x Bluetooth / Wi-Fi Antenna Terminals
Speaker Connectors 7 x Color-Coded Binding Post Pairs
USB Formats ALAC, FLAC, WAV Lossless Files up to 24-bit / 192 kHz, DSD 2.8 and 5.6 MHz, HDAM
Physical Specifications
Operating Temperature 41 to 95°F / 5 to 35°C
Power Requirements 120 VAC, 60 Hz
Power Consumption (Active) 650 W
Power Consumption (Standby) CEC Standby: 0.5 W
No Networking: 0.2 W
Dimensions (W x H x D) 17.32 x 9.09 x 13.7" / 440 x 231 x 348 mm with Antennas Up
17.32 x 6.34 x 13.7" / 440 x 161 x 348 mm with Antennas Down
Weight 22.4 lb / 10.16 kg
7.2CH 4k Ultra HD AV Resiveris su HEOS palaikymu

Suteikite savo namų kino teatre „Marantz“ garsą naudodami SR5014 7.2 kanalo 4K Ultra HD AV imtuvą. „Marantz SR5014“, kurį labai garsiai garsina visame pasaulyje garsūs akustikai ir yra moderniausiuose įrenginiuose, sukuria muzikaliausią garsą, nesvarbu, koks jis yra, nuo vinilo iki skaitmeninio transliavimo. Visiškai pasinerkite į filmus ir televizorių naudodami padidintos, didelės skiriamosios gebos erdvinio garso formatavimą iš „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijos, DTS: X ir DTS Virtual: X. Siųskite muziką iš pirmaujančių muzikos tarnybų ir valdykite SR5014 naudodamiesi balso valdymo suderinamumu per „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“. Kiekvienas iš 8 HDMI įėjimų yra visiškai suderinamas su naujausiomis specifikacijomis, įskaitant 4K ypač aukštos raiškos vaizdo įrašą, 60Hz vaizdo įrašą, HDR10, „Dolby Vision“ ir hibridinę loginę gama (HLG) ir palaiko žaidimų ALLM. Vaizduojamas dešimtmečių Hi-Fi patirties dėka, „Marantz SR5014“ suteikia aukščiausios kokybės namų kiną visoms jūsų pramogoms.
Pagrindiniai bruožai

 • NEW - Bluetooth Headphone Transmission:Connect any pair of Bluetooth Headphones to the receiver and enjoy music or movie sound with pure freedom. With or without speakers turned on. (This feature is available via latest firmware update.)
 • Universalus HDMI eARC ryšys: apima 8 HDMI įvestis, įskaitant 1 HDMI įvestį priekiniame skydelyje, turinčią visišką HDCP 2.3 palaikymą, ir 2 HDMI išėjimus, įskaitant 1 HDMI išvestį, palaikančią „eARC“ funkciją.
 • Didelės raiškos vaizdo apdorojimas: 4K / 60 Hz didelės spartos pralaidumas, 4: 4: 4 spalvų skiriamoji geba, HDR 10 ir BT.2020, plius „Dolby Vision“ suderinamumas ir hibridinė loginė gama (HLG).
 • Didelio našumo, aukštos skiriamosios gebos garso atkūrimas: galimybė iššifruoti ALAC, FLAC ir WAV failus iki 24 bitų / 192 kHz - plius DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takeliai leidžia mėgautis muzika tiksliai taip, kaip numatė atlikėjas
 • Išskirtiniai komponentai, iškeliantys „Marantz“ garsinį parašą: „Marantz“ patentuotos HDAM plokštės, kad būtų išsamesnis, dinamiškas garsas.
 • Srautuokite muziką iš savo mėgstamų šaltinių: paleiskite dainas iš „Spotify Free“ ir „Premium“, „Amazon Music“, „Tidal“ ir daugiau arba transliuokite iš išmaniųjų įrenginių naudodami „AirPlay 2“ ar „Bluetooth“.
 • Savybės, įmontuota „HEOS“: Pažangiosios technologijos leidžia garso įrašą valdyti daugelyje kambarių, valdyti balsą ir transliuoti skaitmeninę muziką, taip pat patogiai naudoti „HEOS“ programą.
 • Palaiko „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ir „Apple Siri“ balso agentus: valdykite SR5014 savo balsu
 • Išskirtinė žaidimų patirtis: automatinis mažo latencijos režimas (ALLM) užtikrina, kad „Xbox One“ vartotojai reaguotų ir įtrauktų žaidimų patirtį.
 • Integruota su jūsų namų tinklu: įmontuotas „Wi-Fi“ su 2,4 GHz / 5 GHz dvigubos juostos palaikymu
 • Belaidis valdymas išmaniuoju telefonu: „Marantz AVR“ nuotolinė programa, pasiekiama „iPhone“ ir „Android“ įrenginiamsMuzikinis skambesys

Gausiai „Marantz“ garso meistrų suderinti įrenginiai suteikia puikų garsinį parašą. Nė vienas komponentas nepalieka „Marantz“ garso meistrų rankos, kol jis nebus griežtai patikrintas. Iš bet kurio šaltinio paskleiskite muzikaliausią garsą.Galingas 7-ių kanalų diskretinis stiprintuvas

SR5014, turintis diskrečius aukštos srovės stiprintuvus visuose kanaluose, tiekia 180W galios vienam kanalui. Dėl žemos apkrovos varžos galimybių, jis siūlo stabilumą eksploatuojant su įvairiais garsiakalbiais, užtikrinančiais subalansuotą ir kokybišką garsą. Automatinis ekologinis režimas sureguliuoja garsiakalbių galingumą pagal garsumo lygį ir ekrano ekologinį matuoklį, užtikrindamas energijos suvartojimo sumažinimą realiu laiku neprarandant puikaus „Marantz“ garso

 

Naujausia HDMI versija

Komplekte yra 8 HDMI įėjimai - su 1 HDMI įvestimi priekiniame skydelyje, kad būtų galima greitai prijungti - kiekviena palaiko HDCP 2.3, 4K „Ultra HD 60Hz“ vaizdo įrašą, 4: 4: 4 grynų spalvų sub-atranką, „Dolby Vision“, HLG, aukštą dinaminį diapazoną (HDR10). ), 3D ir BT.2020 pravažiavimas. Vaizdo įrašų procesorius gali padidinti SD ir HD vaizdo įrašus į 4K Ultra HD. HDMI įėjimai automatiškai pervadina save iš šaltinio pateiktos informacijos, kai ji yra. Yra du HDMI išėjimai.

  

Naujausių erdvinių Audio formatų palaikymas

Pasinerkite į daugiamatį garsą naudodami naujausius erdvinio garso formatus, įskaitant „Dolby Atmos“, „Dolby Atmos“ aukščio virtualizacijos technologijas, DTS: X ir DTS Virtual: X.Dolby Atmos and Dolby Atmos aukščio Virtualizacijos formatai

IFeel kiekvienas „Dolby Atmos“ matmuo. Mėgaukitės 5.1 erdvinio garso garsiakalbių sistema ir dviem papildomais viršutiniais garsiakalbiais arba dviem „Dolby Atmos“ aukščio garsiakalbiais, kad galėtumėte maksimaliai mėgautis namų kino teatru - įskaitant „Dolby Surround“ maišytuvą paliktam turiniui. Tiems, kurie neturi lubinių garsiakalbių, „Dolby Atmos Aukštis “Virtualizacijos technologija pasitelkia gilų„ Dolby “supratimą apie žmogaus garso suvokimą, kad klausytojo lygio garsiakalbiai sukurtų pridėtinį garsą.

  

DTS:X ir DTS Virtual:X

DTS: X įtraukiantis garso turinys skleidžia garsą ten, kur jis natūraliai atsirastų erdvėje, sukurdamas gyvenimišką daugialypį garsą. Įtrauktas erdvinis „DTS Neural: X ™“ perdarymo variklis siūlo patobulintą panardinimą ir padidintą realizmą visuose jūsų mėgstamiausiuose filmuose. „Aukštos“ virtualizacijos technologijos pasitelkia gilius „Dolby“ supratimus apie žmogaus garso stiprumą, kai klausytojo lygio garsiakalbiai sukūrė pridėtinius garsus.

  HDMI eARC Object-Based Audio palaikymas

„eARC“ (patobulintas garso grąžinimo kanalas) palaiko nesuspaustą įtraukiantį garsą iš jūsų televizoriaus vienu HDMI kabeliu, todėl paprasčiau nustatyti.

Auto Low Latency Mode for Xbox One konsolei

Auto Low Latency Mode (ALLM) ensures Xbox One users have a more responsive and immersive gaming experience when connected with select TV models that also support ALLM.

Dvi Subwoofer išvestys

Palaiko dvigubus žemųjų dažnių garsiakalbius tolygiam žemo dažnio bosų atsakui jūsų klausymo aplinkoje. Mėgaukitės tiksliu bosu be jokių garsinių piko ar artimųjų garsų, nesvarbu, kur dedate žemų dažnių garsiakalbį.

  

Įntegruotas Wi-Fi ir Bluetooth Wireless Streaming su dvejomis antenomis

Su dvigubos įvairovės antenomis, „SR5014“ leidžia belaidžiu būdu transliuoti mėgstamus garso takelius per „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“. Dvigubos įvairovės antenų sistema užtikrina stabilų srautą net ir perpildytoje miesto aplinkoje, o „Wi-Fi“ funkcijos pasižymi 2,4 GHz (11b / g / n), 5 GHz (11a / n) technologijomis, kad būtų suderinamos su kuo įvairesniais išmaniaisiais įrenginiais. SR5014 siūlo greitą ir lengvą „Wi-Fi“ apsaugoto nustatymo mygtuką ir paprastą „iOS Wi-Fi“ bendrinimą.

 

Integruota HEOS technologija

Naudodamiesi įmontuota „HEOS“ technologija, mėgaukitės savo mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje, kad galėtumėte naudotis belaidžiu garsu namuose. Atkurkite tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba kiekviename sujungtame kambaryje pasirinkite skirtingą dainą - pasirinkimas yra jūsų. Mėgaukitės muzika iš „Spotify Free“ ir „Premium“, „Tidal“, „Amazon Music“, „Deezer“, „TuneIn“ interneto radijuje ir dar daugiau ar jūsų vietinių muzikos failų bibliotekų. Naudodamiesi papildomais „HEOS“ įmontuotais komponentais, tokiais kaip garsiakalbiai, turintys „HEOS“, groja visą savo muziką viename kambaryje ar keliuose.

  

Pagrindinių valdymo balsu agentų palaikymas

Mėgaukitės lengvų balso valdymo funkcijų valdymu ir visišku svarbiausių balso agentų lankstumu. Kalbėkite komandas naudodamiesi „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ar „Apple Siri“. Paprašykite groti mėgstamą muziką, padidinkite garsumą, pereikite prie kito takelio, perjunkite įvestis ir dar daugiau. Perjunkite balso agentus arba išsirinkite mėgstamiausią, kurį naudosite - jūs patys valdote. Funkcionalumas skiriasi priklausomai nuo balso agento.AirPlay 2 + Apple Siri valdymo balsu kontrolė

Siųskite garso įrašą iš muzikos programų, tokių kaip „Apple Music“ ir „Spotify“, arba pagerinkite „YouTube“ vaizdo įrašų ir „Netflix“ garso patirtį. Viską žaiskite iš bet kurio „iPhone“, „iPad“, „Mac“ ar „Apple TV“.

Jei norite garso įrašo keliuose kambariuose, belaidžiu būdu transliuokite turinį į kelis „AirPlay 2“ suderinamus įrenginius kartu su patobulintu garso buferiu, kad būtų užtikrintas sklandus garso atkūrimas. „AirPlay 2“ teikia suderinamų garso įrenginių valdymą ir grupavimą „Apple Music“ arba „Home“ programoje. Naudokite „AirPlay 2“ programoje arba balsu naudodami „Siri“.
Sužinokite daugiau

 

Amazon Alexa valdymo balsu kontrolė

Savo „balso“ pagalba transliuokite savo mėgstamos muzikos paslaugas per „Alexa“ į SR5014 su įmontuota HEOS. Paprašykite Alexa groti muziką iš „Spotify“, „Tidal“ ir kitų. Pasukite garsumą aukštyn arba žemyn, pristabdykite, nutildykite ir paleiskite kitą dainą - visa tai balsu. 

Norėdami pradėti transliuoti naudodamiesi „Alexa“ balso komandomis, atidarykite „Alexa“ programą ir pasirinkite „Įgūdžiai“. Įjunkite „HEOS Home Entertainment“. Tada eikite į „Smart Home“ programos „Alexa“ meniu ir pasirinkite „Devices“ ir „Discover“ arba sakykite „Alexa, atraskite mano įrenginius“.

Sužinokite daugiau

 

Google Assistant valdymas balsu

Paklauskite „Google“ pagrindinio puslapio, „Google“ programos ar kitų įrenginių, kuriuose yra įmontuotas „Google Assistant“, kad galėtumėte valdyti turinį klausymosi aplinkoje. Pradėkite muziką „HEOS“ programoje, tada paprašykite „Google Assistant“ valdyti garsumą, leisti, pristabdyti, praleisti takelius ir dar daugiau. Funkcija „Veikia su„ Google Assistant ““ visada tobulinama.

Sužinokite daugiau

 

Hi-Res Audio formatų palaikymas

Galimybė iššifruoti didelės raiškos garso įrašo ALAC, FLAC ir WAV failus be nuostolių iki 24 bitų / 192 kHz, taip pat DSD 2,8MHz ir 5,6MHz takelius (garso įrašo formatas SACD) leidžia mėgautis muzika tiksliai taip, kaip menininkas numatė . Klausykite savo muzikos per priekinio skydelio USB prievadą arba per tinklo šaltinius.

  

Marantz HDAM ir grįžtamo ryšio topologija

Pasižymi patentuotomis HDAM plokštėmis, užtikrinančiomis puikų žemo dažnio našumą maksimaliam dinaminiam diapazonui palaikyti aukštos skiriamosios gebos garso formatuose. Be to, dabartinė technologija, dar viena patentuota „Marantz“ naujovė, suteikia platų uždaro ciklo pralaidumą ir labai aukštą efektyvumą, kad būtų užtikrintas didesnis našumas naudojant plačiajuosčio garso šaltinius.

Patobulita 32-bit D/A konversija visiems kanalams

Pažangiosios etaloninės klasės 32 bitų AKM AK4458 D / A keitikliai visais kanalais, kad būtų užtikrintas optimalus efektyvumas ir plačiausias dinaminis diapazonas su mažiausiais iškraipymais. Tai užtikrina nuolatinį aukšto tikslumo kanalų suderinimą visuose kanaluose, kad būtų galima maksimaliai kokybiškai klausytis turinio.

Integruotas Phono Input

Lengvai prijunkite savo analoginį patefoną prie imtuvo ir mėgaukitės kiekvieno vinilo kolekcijos įrašo grynumu.

  

Lengva suderinti, lengva naudotis

„EThe SR5014“ yra horizontali, aukščiausios kokybės garsiakalbių gnybtų eilutė su komplektuojamais pažymėtų kabelių etikečių rinkiniais, užtikrinančiais teisingą sujungimą. Pridedamas sąrankos asistentas siūlo aiškią, grafinę kryptį ekrane, o Trumpasis pradžios vadovas užtikrina optimalų bet kurios konfigūracijos nustatymą.

Audyssey MultEQ XT Paprastam suderinimui ir kambario kalibravimui

Optimizuokite savo garso patirtį naudodamiesi „Audyssey MultEQ XT“, kad galėtumėte sklandžiai nustatyti klausymosi aplinką. Turėdamas pridedamą matavimo mikrofoną, „MultEQ XT“ analizuoja kiekvieno garsiakalbio išėjimą (įskaitant žemųjų dažnių garsiakalbius) ne daugiau kaip aštuoniose matavimo vietose ir sugeneruoja tikslius skaitmeninius filtrus, kurie optimizuoja kiekvieną kanalą, kad būtų galima tinkamai pasirinkti dažnį ir laiko juostą. „Audyssey Dynamic Volume“ išlygina žlugdančius garsumo šuolius (pvz., TV reklamose), leisdami klausytis žemesniais lygiais ir kartu mėgautis aiškiu dialogu, muzika ir garsu. „Audyssey Dynamic EQ“ suteikia aiškumą visu diapazonu bet kuriame klausymo lygyje.

 Audyssey MultEQ Editor Aplikacija

SR5014 palaiko visiškai naują „Audyssey MultEQ Editor“ programą. Eikite „po gaubtu“, peržiūrėkite ir sureguliuokite parametrus, kad galėtumėte išsamiai derinti, tiksliau pritaikykite garsą prie konkrečių probleminių vietų jūsų kambaryje ir pritaikykite garsą pagal savo asmenines nuostatas.

 • Peržiūrėkite garsiakalbių aptikimo rezultatus ir patikrinkite, ar tinkamai įdiegti
 • Peržiūrėkite prieš „Audyssey“ kalibravimo rezultatus ir po jų, kad būtų lengva nustatyti kambario problemas
 • Redaguokite kiekvienos kanalų poros „Audyssey“ tikslo kreivę, kad ji atitiktų jūsų skonį
 • Sureguliuokite kiekvienos kanalų poros EQ dažnio reguliavimo diapazoną
 • Perjunkite tarp dviejų aukšto dažnio kreivių
 • Įjunkite / išjunkite vidutinio diapazono kompensavimą, kad vokalo sritis būtų ryškesnė ar lygesnė
 • Išsaugokite ir įkelkite kalibravimo rezultatus

„Audyssey MultEQ Editor“ programą, skirtą „Android“ ir „iOS“, galite įsigyti „Apple App Store“ arba „Google Play Store“.

Marantz AVR Remote Aplikacija

„Marantz AVR Remote“ programa, skirta „iOS“ ir „Android“, suteikia visišką naujausių „Marantz“ tinklo AV imtuvų valdymą. Naudokite jį, kad įjungtumėte / išjungtumėte, sureguliuotumėte garsumą, įvestį ir parametrus arba iškart perjungtumėte į HEOS programą, kad galėtumėte valdyti internetinę muziką.

  

Multi-Source, Multi-Room

Mėgaukitės 5,2 kanalo erdviniu garsu namų kino teatre ir tuo pačiu metu atkurkite stereofoninį garsą iš to paties ar kito šaltinio atskirame kambaryje. Tiesiog prijunkite garsiakalbių porą prie išėjimų arba prijunkite papildomą stereo stiprintuvą ir garsiakalbius prie „Zone 2“ išėjimų.Smart TV Connectivity

Lengvai valdykite SR5014 naudodamiesi savo „Smart TV“ nuotolinio valdymo pultu, naudodami HDMI CEC funkciją, susietą su jūsų „Smart TV“. Tiesiog nustatykite „HDMI Control“ į imtuvą ON, tada nustatykite „Smart Menu“ į ON ir pradėkite valdyti imtuvą naudodamiesi TV nuotolinio valdymo pultu. „Smart Menu“ pagrindiniame ekrane galite greitai pasiekti šaltinio ir erdvinio režimo pasirinkimus, AVR sąrankos meniu ir keturias „Smart Select“ parinktis.

  
Simple Smart Select Functions

Keturiuose „Smart Select“ funkcijų mygtukuose, esančiuose pridedamame nuotolinio valdymo pulte, išsaugomi pageidaujami nustatymai - įskaitant įvestį, garsumą, „Audyssey“ konfigūraciją ir neseniai pridėtą „All Zone Stereo“ vakarėlių režimui - tam tikriems šaltiniams. Vienu mygtuko paspaudimu SR5014 puikiai konfigūruoja bet kurį šaltinį, pradedant „Blu-ray“ ir TV priedėliais, baigiant mėgstama interneto radijo stotimi ir dar daugiau.

 Papildomos valdymo kontrolės galimybės

Pasižymi išorine RS232 valdymo ir IP valdymo galimybėmis, kad būtų galima lengvai pritaikyti ir suderinti su trečiųjų šalių integracijos sprendimais. „Marantz SR5014“ siūlo IP valdymo galimybes pagrindiniams trečiųjų šalių valdymo įrenginiams, taip pat „Control4 SDPP“ (paprasto įrenginio aptikimo protokolo) sertifikatą, užtikrinantį sklandų integravimąsi su „Control4“ namų automatikos įranga. IR (infraraudonųjų spindulių) nuotolinio valdymo įvestis ir išvestis yra įtraukta į galinį skydelį, kad būtų galima suderinti nuotolinio valdymo pultą su kitais namų kino sistemos komponentais, o nuotolinio stebėjimo galimybė dabar palaikoma šalinant triktis.Daugiau, nei 65 metai audiofilinės patirties

Įkurtas 1953 m., „Marantz“ turi ilgą ir turtingą garso komponentų projektavimo istoriją, kurią pamėgo muzikos mėgėjai ir kritiniai klausytojai visame pasaulyje. Kadangi „Music Matters“ svarbu, „SR5014“ tęsia ilgametę „Marantz“ tradiciją - suteikti geriausios kokybės muzikos ir kino klausymo patirtį.
Sužinokite daugiau

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Marantz SR5014 7.2 kanalo Tinklinis AV Resyveris 4K, Ultra HD, HEOS, Apple AirPlay, Amazon Alexa bei Google Assistant palakymas | Nemokamas Pristatymas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė