Turite klausimų? +370 698 34349 

Marantz SR5011 7.2 Ultra HD namų kino stiprintuvas resyveris 7x180W WiFi Bluetooth interneto radijas tinklo grotuvas

Būsena: Prekyboje

999,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Marantz

Produkto aprašymas

Marantz SR5011 7.2 Ultra HD namų kino stiprintuvas resyveris 7x100W WiFi Bluetooth interneto radijas tinklo grotuvas 

  • Galios stiprintuvų kiekis 7
  • Galia (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2ch) 100 W
  • Galia (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch ) 140 W
  • Galia (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch ) 180 W
  • Išmatavimai: plotis/aukštis/gylis 440 xx 230 x 346mm

Bendras aprašymas

Atrask jaudinantį erdvinį garsą su SR5011 A/V resiveriu, kuris pasižymi Dolby Atmos garso atkūrimu ir sukuria kvapą gniaužiantį erdvinį garsą žiūrint šiuolaikinius filmus. Su Dolby Atmos Jūs patirsite tikrą 3D erdvinį garsą - tokį, kokį galite girdėti tik aukštos klasės kino teatruose. Su programinės įrangos atnaujinimu  SR5011 taip pat galės dekoduoti DTS:X garso takelius.

Su 8 HDMI įėjimais (1 iš jų priekyje), SR5011 pasižymi pažangia vaizdo apdorojimo systema. Paruoštas ateičiai, SR5011 palaiko 4K Ultra HD 60Hz vaizdo įrašus, 4:4:4 Pure Color bei 21:9 vaizdo formatą. Taip pat resyveris suderinamas su HDCP 2.2, kas leis žiūrėti apsaugotus nuo perrašymo 4K vaizdo įrašus.


 

 


Integruotas WiFi ir Bluetooth

Aprūpintas WiFI ir Bluetooth, SR5011 turi dvi antenas užtikrintam ir greitam ryšiui net ir labai daug tinklų turinčiuose daugiabučiuose. Prisijungę prie interneto galėsite mėgautis bevieliu muzikos klausymu per Spotify Connect. Taip pat galėsite rinktis iš tūkstančių pasaulio radijo stočių, esančių internete.


Su AirPlay galėsite klausyti muzikos bevieliu būdu į iOS įrenginių. SR5011 taip pat palaiko DLNA 1.5, kas leis stiprintuvą sujungti su NAS įrenginiais bevieliame namų tinkle, taip pat su PC ar Mac.   

Parsisiuntę naują nemokamą Marantz 2016 AVR Remote App programėlę, galėsite valdyti SR5011 savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Aukštos raiškos formatų palaikymas
 SR5011 dekoduoja AIFF, FLAC and WAV lossless failus iki 24-bit/192-kHz, taip pat ALAC/Apple Lossless iki 96kHz/24bit, kaip ir  SACD-kokybės DSD2.8MHz ir DSD' 5.6MHz. Šiuos failus galima atkurti iš USB atmintinės prijungus per priekinio skydelio USB įvestį. 

7 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu

Galios stiprinimo sekcija pasižymi diskrečiu aukštos srovės galios išėjimu kiekvienam iš 7 kanalų, kas sukuria itin tikslią garso sceną. 100W galingumas kanalui (20Hz~20kHz, .08%THD, 8 ohms), taip pat galimybė pajungti mažos varžos - 4 omų kolonėles, tuomet stiprintuvo galia tampa po 90W kiekvienam kanalui. Eco energijos suvartojimą ir turi ekrane matomą Eco indikatorių.


 

 

Dolby Atmos

Ilgą laiką, filmų erdviniai garso takeliai buvo paskirstyti kanalais. Dolby revoliucinė Atmos erdvinio garso sistemakeičia kanalinį paskirstymą į pažangesnį objektinį dekodavimą, kas leidžia garso kūrėjui tiksliai nustatyti garso sklidimo vietą trimatėje erdvėje. Nuo šiol jūs galite mėgautis šia nauja technologija savo namuose su SR5011, prie kurio galėsite prijungti tradicinę 5.1 sistemą bei papildomai 2 višutinio kanalo kolonėles. Be Dolby atmos dekodavimo, SR5011 taip pat pasižymi Dolby TrueHD lossless atkūrimu ir kitomis Dolby Digital technologijomis.

DTS:X

Naujausia erdvinio garso dekodavimo sistema, DTS:X 

pasižymi objektiniu garso atkūrimu, kas leidžia garso kūrėjui nustatyti gerso vietą bet kur trimatėje aplinkoje, o viršutinio kanalo kolonėlės sukuria neįtikėtinai tikrovišką erdvinį garsą. Be DTS:X, SR5011 taip pat palaiko DTS-HD Master audio ir kitas DTS technologijas.
Marantz 2016 AVR Remote programėlė

Parsisiuntę naują nemokamą Marantz 2016 AVR Remote App programėlę, galėsite valdyti SR5011 savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Integruotas Audyssey Multi EQ

Kartu su komplektuojamu kalibravimo mikrofonu ir stovu, Audyssey MultEQ išmatuoja visas Jūsų namų kino kolonėles, įskaitant ir žemų dažnių, o tikslus DSP procesorius sugeneruoja filtrus pagal kambario akustiką. Visa tai leidžia atkurti natūralų ir subalansuotą garsą, nesvarbu, kokias kolonėles naudojate.

Audyssey Dynamic EQ pasižymi pažangia psicho-akustine sistema, atkuriančia itin aiškų dialogą bei dinaminį garsą net ir klausantis tyliai.

Dual Subwoofer išvestis

SR5011 pasižymi dvejomis žemų dažnių kolonėlių išvestimis, kas leis pasijungti 
žemadažnius vietoje vieno didelio ir mėgautis greito bei muzikalaus žemo . Su dvejomis žemų dažnių kolonėlėmis, gilus bosas taps daug  švelnesnis ir detalesnis, sumažės ir iškraipymų tikimybė.

 

Multi-Source/Multi-room

Turėdamas aukštos srovės atskirus tranzistorius kiekvienam iš 7 kanalų, SR5011 yra aprūpintas multi-zone ir multi-source palaikymu. Mėgaukitės

 kinu svetainėje ir tuo pačiu paleiskite stereo muziką kitame kambaryje.

 

 


 

Spalvotos kolonėlių jungtys

Lengvam pajungimui, SR5011 pasižymi horizontaliai išdėstytomis garso kolonėlių jungtimis, o jų spalvos padės atsirinkti, kur ir kokį kabelį jungti. Pajungimas bus itin lengvas net tai darant  pirmąjį kartą.

Lengva pajungti, patogu naudoti

SR5011 yra labai aiškūs, lengvai suprantami Setup Assistant ir Quick Start grafiniai pajungimo ir nustatymų vedliai jūsų TV ekrane, kuris padės jums sukonfigūruoti ir optimizuoti  visus reikalingus garso, vaizdo, tinklo palaikymo ir kitus nustatymus.

 Taip pat SR5011 galima valdyti ir kompiuteriu per IP kontrolę esant tame pačiame LAN arba Wi-Fi tinkle,

SDDP (Paprastas įrenginio atpažinimo

 protololas) pagalba, jei norite integruoti SR5011 į „Išmaniųjų namų“ tinklą.

 Smart Select Funckcijos
Yra 4 Smart Select funkcijų mygtukai priekinėje prietaiso panelėje ir nuotolinio valdymo pulte. Kiekviena iš jų gali išsaugoti skirtingus nustatymus skirtingiems šaltiniams. Tuomet, paspaudę vieną iš jų, akimirksniu keičiate jau anksčiau

padarytus skirtingus nustatymus jūsų Blu-ray grotuvui, televizoriaus priedėliui ar internetiniam radijui. 
 
  

 

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Marantz SR5011 7.2 Ultra HD namų kino stiprintuvas resyveris 7x180W WiFi Bluetooth interneto radijas tinklo grotuvas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė