Turite klausimų? +370 698 34349 

Marantz SA8005 CD SACD kopaktų grotuvas asinchroninis

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

1 199,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Marantz

Produkto aprašymas

Marantz SA8005 CD SACD kopaktų grotuvas asinchroninis Aprašymas

Patirtį, sukauptą kuriant Premium kategorijos produktus, Marantz inžinieriai panaudojo šiame išskirtinai universaliame SACD grotuve.

Kaip ir tikėtumėtės iš Marantz SACD grotuvo, naujasis SA8005 atkuria išskirtinai plačią sceną be jokios papildomos ar trūkstamos informacijos. Puikią garso kokybę užtikrina greitesni, mažo triukšmo ir varžos simetriški grandynai, kuriuose naudojami tik specialiai parinkti bei suderinti aukštos kokybės komponentai. Disko mechanizmas virtualiai eliminuoja rezonansus ir, dėl sumažėjusių iškraipymų, išgaunama geriausia garso kokybė. Kaip ir Premium kategorijos SACD grotuvas SA-14S1, SA8005 turi DAC režimą. Nesvarbu kurį įėjimą naudosite - optinį, bendraašį ar USB-B (skirtas prijungti prie AK), visi signalai bus apdorojimi aukštos kokybės grotuvo DAC ir garso išvesties grandinės su legendiniais Marantz HDAM-SA2 moduliais. AK triukšmo eliminavimui grotuve naudojama naujausia įžeminimo/ signalo izoliavimo technologija. Grotuvą naudojant kaip AK garso plokštę, USB-B lizdas, veikiantis asinchroniniame režime, palaiko ne tik 192kHz/ 24 Bit, bet ir DSD 2.8 Mhz bei 5.6 Mhz formatus. Visa jūsų muzika iš bet kurio formato spinduliuos tuo pačiu švytėjimu, energija ir neprilygstamu detalumu. Mėgaukitės.

 

HDAM SA2

Norėdami pakeisti standartinius integruotus grandynus, Marantz sukūrė savo nuosavą diskretinę grandyno plokštę - HDAM. HDAM yra ant atskiro paviršiaus sumontuoti komponentai su trumpais simetriniais L/ R signalo keliais. Veikimo principas toks pat kaip standartinių operacinių stiprintuvų, tačiau HDAM pasižymi kur kas geresnėmis charakteristikomis, dinamiškesniu, tikslesniu bei detalesniu skambesiu. Geresnei kokybei ir specifinių poreikių atitikimui (CD grotuvams ar stiprintuvams), Marantz sukūrė skirtingų tipų HDAM.
 

Parinkti komponentai

Popieriuje elektros komponentas gali atrodyti puikus, bet komponentui patenkus į grandinę rezultatas gali netenkinti. Marantz kiekvienai konstrukcijai parenka atitinkamus komponentus. Kai kuriais atvejais, paprasčiausiai yra neįmanoma naudoti standartinių komponentų, neatitinkančių aukštų Marantz standartų. Tokiu atveju komponentai gaminami specialiai Marantz, glaudžiai bendradarbiaujant su Marantz inžinieriais
 

Super Audio CD

"Super Audio CD" SACD yra muzikos formatas atkuriantis natūralesnį, itin aukštos kokybės garsą. SA-CD sukurtas DSD (tiesioginio skaitmeninio srauto) technologijos pagrindu, kuri naudoja 1 bito delta-sigma moduliaciją ir 64 kartus aukštesnį nei CD semplavimas dažnumą. SA-CD gali atkurti dažnių ruožą iki 100 KHz ir 120 dB dinaminį diapazoną. SA-CD grotuvas gali atkurti įprastiniu CD diskus.
 

Toreidinis transformatorius

Lyginant su įprastiniu El šerdies transformatoriumi, Toroidinis turi kelis pranašumus: efektyvesnis, gali sukurti didesnę galią, formos dėka elektromagnetinis spinduliavimas ir mechaninės vibracijos yra itin maži. Tai suteikia geresnę garso kokybę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Techniniai duomenys
 
 
Palaikomi garso formatai CD / CD-R/RW / SA-CD / WMA / MP3 / AAC
SAK (DAC) režimas +
Dažnių juosta 2 - 60.000
Išmatavimai (A/P/G) cm 10,6 / 44 / 34,1
Svoris, kg 8
Energijos suvartojimas, W 29

 

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Marantz SA8005 CD SACD kopaktų grotuvas asinchroninis

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė