Turite klausimų? +370 698 34349 

Marantz PM6006 garso stiprintuvas 2-kanalų 60W | nemokamas pristatymas

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

699,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Marantz

Produkto aprašymas

Marantz PM6006 stiprintuvas 2-kanalų 60W/MAX

PM6006 yra patobulintas gausybę apdovanojimų laimėjusiu PM6005 įpėdinis. Pradinio ir galios stiprintuvo plokštės paliktos tokios pačios, naudojančios diskrečius komponentus vietoje įprastinio integruoto procesoriaus.

PM6006 turi didesnę maksimalią srovę stiprintuvo grandinėje, kas suteikia dar detalesnį garsą. Prie šio stiprintuvo galite prijungti begalę įvairių įrenginių dėka puikaus 24bit/192kHz CD4398 skaitmeninio-analoginio keitiklio. 

Nuo šiol stiprintuvas turi du skaitmeninius optinius ir vieną bendraašį įėjimus. Visa skaitmeninė grandinė yra pilnai ekranuota papildomu metaliniu korpusu tam, kad skaitmeninis signalas nepaveiktų jautraus analoginio signalo. Visos ankstesnės savybės, kaip 5 analoginiai įėjimai ir dvi poros paauksuotų kolonėlių jungčių yra išlikusius.

Mažesnės varžos ekranuotas toroidinis transformatorius bei parinkti komponentai su unikaliais Marantz HDAM moduliais pasižymi galingu, dinamišku bei detaliu garsu. Trumpai, PM6006 yra nauja žvaigždė su puikiais genais. 

A-B

A/B reiškia kolonėlių jungtis, skirtas vienu metu prijungti dvi poras kolonėlių poras. Gali veikti A ar B pora, taip pat ir A + B vienu metu.
 

D-Bus

Siekdami padaryti įrangos valdymą patogesniu, Marantz sukūrė D-Bus sistemą. Gaunamos nuotolinio valdymo pulto komandos perduodamos per D-Bus. Tai leidžia įrangą neturinčią IR imtuvo, pavyzdžiui, radijo imtuvą ar paslėptą sistemą, sujungti su išorine IR akimi ir valdyti Marantz nuotolinio valdymo pultu.
 

Parinkti komponentai

Popieriuje elektros komponentas gali atrodyti puikus, bet komponentui patenkus į grandinę rezultatas gali netenkinti. Marantz kiekvienai konstrukcijai parenka atitinkamus komponentus. Kai kuriais atvejais, paprasčiausiai yra neįmanoma naudoti standartinių komponentų, neatitinkančių aukštų Marantz standartų. Tokiu atveju komponentai gaminami specialiai Marantz, glaudžiai bendradarbiaujant su Marantz inžinieriais
 

Shottky diodai

"Shottky" yra specialus diodų tipas, lyginant su įprastiniais, pasižymintis labai mažu pradinės įtampos kritimu. Kuo mažesnis įtampos kritimas, tuo didesnes sistemos efektyvumas. "Shottky" diodai labai greitai apdoroja signalą, gali dirbti aukštose temperatūrose ir yra jautrūs labai mažoms įtampoms.
 

Simetrinė grandynų architektūra

Geriausiam skambesiui pasiekti, signalo keliai turi būti trumpi, tiesioginiai ir vienodi. Marantz kairiojo ir dešiniojo kanalo grandynų simetriška konstrukcija suteikia pagerintą stereo panoramos atkūrimą.
 

Srovės grįžtamasis ryšys

Current Feedback (srovės grįžtamojo ryšio) stiprinimas yra gerai žinoma, Marantz sukurta grandyno technologija. Ši technologija, suteikdama platų pralaidumą ir didelio greičio atkūrimą, puikiai dera prie aukštų reikalavimų, keliamų Super Audio programinei įrangai. Varža yra ribojama grįžtamojo ryšio taške, sukuriant labai mažą fazės pokytį. Marantz resiveriai ir stiprintuvai, kuriuose naudojama srovės grįžtamojo ryšio technologija, per neigiamą grįžtamąjį ryšį gali išlaikyti minimalią fazinę kompensaciją, sukuriant aukštą pralaidumą, puikią trumpalaikę reakciją ir garso skaidrumą. Skirtingai nei įprastinis „Voltage Feedback“ stiprinimas, „Current Feedback“ stiprinimas sumažina stiprintuvo jautrumą didelėms apkrovoms.
 

Toreidinis transformatorius

Lyginant su įprastiniu El šerdies transformatoriumi, Toroidinis turi kelis pranašumus: efektyvesnis, gali sukurti didesnę galią, formos dėka elektromagnetinis spinduliavimas ir mechaninės vibracijos yra itin maži. Tai suteikia geresnę garso kokybę.
 

Išėjimo galingumas (8 / 4 omai RMS) 45 W / 60 W
Atkuriami dažniai 10 Hz - 70 kHz
Bendri harmoniniai iškraipymai (THD) 0.08 %
Slopinimo faktorius 100
Įėjimo jautrumas: MM 2.2 mV / 47 kOhm
Įėjimo jautrumas: MC -
Signalo / triukšmo santykis: MM / MC 83 dB / -
Įėjimo jautrumas: Aukšto lygio 200 mV / 20 kOhm
Įėjimo jautrumas: Balansinis aukšto lygio -
Signalo / triukšmo santykis: Aukšto lygio 102dB(2V input)
Galimos spalvos: Auksinė / Sidabrinė / Juoda / Sidabro-Aukso - / - / o / o
Metalinė priekinė panelė o
Energijos sąnaudos, W 155
Energijos sąnaudos budėjimo režime, W 0.3
Automatinis išjungimas o
Keičiamas maitinimo kabelis o
Nuotolinio valdymo pultas RC003PMCD
Sistemos nuotolinis valdymas o
Maximum Dimensions (W x D x H) in mm 440 x 370 x 105
Svoris, kg 7.6

Klientų apžvalgos (1)

garso stiprintuvasAutorius Marantz PM6006
Kokybė
puikus agregatas, skamba nuostabiai (Įrašyta 2017-06-21)

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Marantz PM6006 garso stiprintuvas 2-kanalų 60W | nemokamas pristatymas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė