Turite klausimų? +370 698 34349 

Marantz CD6006 CD grotuvas

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

449,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Marantz

Produkto aprašymas

Marantz CD6006 CD grotuvas

Naujasis CD6006 yra patobulintas su dar kruopščiau parinktais komponentais ir nauju plokštės išdėstymu, lyginant su ankstesniu CD6005 grotuvu, kuris gavo 5 žvaigždučių "What HiFi" apdovanojimą.

Taip pat sumontuotos tvirtos kojos, dar labiau mažinančios vibracijas. Didelis maitinimo šaltinis maitina skaitmeninę ir analoginę grandines, o aukštos kokybės CD4398 skaitmeninis-analoginis keitiklis keičia skaitmeninį signalą į analoginį. Tuomet signalas atiduodamas per paauksuotus išėjimus, naudojant Marantz HDAM-SA2 modulį. Naujasis valdymo pultas taip pat valdo ir PM6006 stiprintuvą.

Bendrai, CD6006 yra skirtas tikriems muzikos mylėtojams, kuriems rūpi garso kokybė už prieinamą kainą. Taip pat integruota USB-A jungtis priekyje leis patogiai klausyti muzikos iš iPod ar iPhone įrenginių. Be to, CD6006 integruotas patobulintas aukštos kokybės ausinių stiprintuvas.

HDAM SA2

Norėdami pakeisti standartinius integruotus grandynus, Marantz sukūrė savo nuosavą diskretinę grandyno plokštę - HDAM. HDAM yra ant atskiro paviršiaus sumontuoti komponentai su trumpais simetriniais L/ R signalo keliais. Veikimo principas toks pat kaip standartinių operacinių stiprintuvų, tačiau HDAM pasižymi kur kas geresnėmis charakteristikomis, dinamiškesniu, tikslesniu bei detalesniu skambesiu. Geresnei kokybei ir specifinių poreikių atitikimui (CD grotuvams ar stiprintuvams), Marantz sukūrė skirtingų tipų HDAM.
 

MP3

MP3 yra garso kompresavimo algoritmas, sukurtas sumažinti duomenų kiekį, reikalingą atkurti įrašą, skambantį labai panašiai kaip originalas. MP3 byla sukurta naudojant 128 kilobitus vienai sekundei savo apimtimi yra maždaug 11 kartų mažesnė nei originalas iš CD.
 

Parinkti komponentai

Popieriuje elektros komponentas gali atrodyti puikus, bet komponentui patenkus į grandinę rezultatas gali netenkinti. Marantz kiekvienai konstrukcijai parenka atitinkamus komponentus. Kai kuriais atvejais, paprasčiausiai yra neįmanoma naudoti standartinių komponentų, neatitinkančių aukštų Marantz standartų. Tokiu atveju komponentai gaminami specialiai Marantz, glaudžiai bendradarbiaujant su Marantz inžinieriais
 

Simetrinė grandynų architektūra

Geriausiam skambesiui pasiekti, signalo keliai turi būti trumpi, tiesioginiai ir vienodi. Marantz kairiojo ir dešiniojo kanalo grandynų simetriška konstrukcija suteikia pagerintą stereo panoramos atkūrimą.
 

Sistemos nuotolinio valdymo pultas

Nuotolinio valdymo pultas galintis valdyti stiprintuvą ar resiverį tai pat ir kitus prijungtus Marantz produktus.
 

USB garsas

USB Audio leidžia klausytis kompresuotų garso bylų (MP3, WMA ir pan.) laikomų MP3 grotuvuose ar išoriniuose kietuosiuose diskuose. Visuose Marantz produktuose su USB, naudojamas USB 2.0 profilis greitam ir stabiliam duomenų perdavimui.

Mechanizmas CJDKT690
Skaitmeninė / Analoginė konversija Multi-bit, Delta-Sigma
SAK (DAC) CS4398
Skaitmeninis filtras CS4398
"Noise shaper" CS4398
Žemo praleidimo filtravimo pakopa HDAM
Išėjimo buferis HDAM SA2
Ausinių stiprintuvas HDAM-SA2+Buffer
Atkuriami dažniai -
Dinaminis diapazonas (SA) -
Signalo / triukšmo santykis (SA) -
Bendri harmoniniai iškraipymai (THD) (SA) -
Kanalų atskyrimas (SA) -
Atkuriami dažniai 2 Hz - 20 kHz
Dinaminis diapazonas 100 dB
Signalo / triukšmo santykis 110 dB
Bendri harmoniniai iškraipymai (THD) 0.002%
Kanalų atskyrimas 98 dB
Galimos spalvos: Auksinė / Sidabrinė / Juoda / Sidabro-Aukso - / - / o / o
Metalinė priekinė panelė o
Nuotolinio valdymo pultas RC003PMCD
Energijos sąnaudos, W 32
Energijos sąnaudos budėjimo režime, W 0.3
Automatinis išjungimas o
Keičiamas maitinimo kabelis o
Maximum Dimensions (W x D x H) in mm 440 x 340 x 105
Svoris, kg 6.5

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Marantz CD6006 CD grotuvas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė