Turite klausimų? +370 698 34349 
Akcija

Klipsch R-14M Lentyninė garso kolonėlė 200W

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

Sena kaina: 99,00 €

Speciali kaina 95,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Klipsch

Produkto aprašymas

Klipsch R-14M Lentyninė garso kolonėlė 200W Aprašymas

 

Patirkite galią ir praktiškumą mažame korpuse. R-14M monitorinės kolonėlės suteikia dinamišką garsą būdamos net ir tokios mažytės. Šios kolonėlės puikiai tinkamos tiek pagrindiniams, tiek efektiniams garso kanalams. 

 

Tobulumui ribų nėra. Šią tiesą dar kartą patvirtino Klipsch kompanijos konstruktoriai ir garso inžinieriai.Kildami aukštyn garso tobulumo link iš senosios Reference II serijos išskyrė dvi  naująsias Reference ir Reference Premiere.Reference Premiere, pakeitusi Reference II seriją, nuteikia išties puikiai. Ją sudaro RP-280F, RP-260F ir RP250F, lentyninės RP-160M, RP-150M, centrinės-RP-450C, RP-440C, RP-250C ir efektinės RP-250S, RP-240S. Įdiegti nauji patobulinimai ir naujovės visuose kolonėlų techniniuose parametruose bei išvaizdoje.Metalo keramikos žemųjų-vidutinių dažnių titaninė garso ritė suteikia garso tvirtumą, tiesumą ir galingą žemų dažnių atkūrimą. Naujos konstrukcijos aukštų dažnių garsiakalbio fazės pajungimas   suteikia diafragmai lengvumo ir sąlygoja sklandesnę aukštų dažnių išraišką,o 90ox90o hibridinis Tractrix technologijos ruporas su padidinta skyle išlaiko garso kryptingumą.Kolonėlių dėžės pagamintos iš šlifuotos matinės medžio drožlių plokštės labai tinka tiek klasikiniams tiek moderniems šių dienų interjerams.Aukštųjų dažnių ruporas išlietas iš supresuoto silikono, kas sumažina rezonansą ir suteikia aukštiems dažniams šiltumo bei švelnumo.Ruporo formos fazoinvertorius padidina oro judėjimo efektyvumą sumažindamas triukšmą ir padidindamas žemų dažnių atkūrimą. Elegantiška , glotni it satinas, kolonėlės kojelė suteikia stabilumą ir vizualinį pasitenkinimą.Klipsch Reference Premiere serija, kaip tobulos technologijos ir išvaizdos ženklas, pateko tarp finalistų TechHome apdovanojimuose.

Techniniai duomenys

 

  • Užpildo nedidelį kambarį galingu ir tikrovišku garsu
  • Puikiai tinka muzikai ir kinui
  • Aukštas naudingumas nereikalauja galingo stiprintuvo
  • Tikslus ir neiškraipytas garsas leis mėgautis muzika valandų valandas
  • Groja garsiau su mažiau iškraipymų, nei konkurentų gaminiai
  • 1" aliuminis Linear Travel Suspension ruporinis aukštų dažnių garsiakalbis
  • 4" varinis žemų dažnių garsiakalbis
 
 
Dažnių juosta: 64Hz-24kHz
Galingumas: 50W/200Wpeak
Jautrumas: 90dB
Varža: 8 Ohms
Garsiakalbiai: Aukštieji dažniai:1x2,54 cm aliuminio diafragma sujungta su Tractrix Horn ruporu. Žemieji dažniai: 10,2cm grafito liejinio garsiakalbis padengtas variu
Spalva: Juoda
Svoris: 3,2 kg
Matmenys: 24,8(A)x14,9(P)x19,1(G) cm

 

Klientų apžvalgos (1)

KolonėlėsAutorius Klipsch R-14M
Kokybė
Labai gerai groja roką ir kitą muziką (Įrašyta 2018-04-01)

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Klipsch R-14M Lentyninė garso kolonėlė 200W

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė