Turite klausimų? +370 698 34349 

Renkatės garso KOLONĖLES ar garsiakalbius 5 dalykai kuriuos BŪTINA žinoti | eksperto konsultacija

Būsena: Prekyboje

0,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Produkto aprašymas

Renkatės garso KOLONĖLES ar garsiakalbius 5 dalykai kuriuos BŪTINA žinoti

1. Jūsų kambario dydis ir kolonėlių stovėjimo vieta. Kuo didesnis kambarys tuo didesnės/galingesnės kolonėlės yra reikalingos. Čia ir taip visiem aišku, tuotarpu tik geras specialistas Jums pasiūlys kolonėles idealiai tinkamas konkrečiai patalpai. Mes turime patirties ir galime Jums suprojektuoti bet kokio lygio stereo ar namų kino sistemą, kokybiškai įgarsinti visą namą ar daugiaoznę erdvę.


2 Jūsų mėgiami muzikos stiliai. Kaip taisyklė klausantis klasikinės muzikos, džiazo ar bliuzo rekomanduojamos kolonėlės kurių vidutiniai aukšti dažniai natūralūs, gyvi ir konfortiški. Klausantis roko, metalo... reikalinga išraiškingesnė akustika su gera priešbosių ataka. Eletroninei ar šiuolaikinei muzikai daugiau norisi pilnaverčių ir sultingų žemų dažnių, aiškių aukštų.


3. Jūsų muzikos atkūrimo būdas. Internetas padarė revoliuciją tame, kaip žmonės klausosi muzikos. Muzika dabar ne tik CD ir radija bet ir mp3, flac, interneto radija, strymingo servisai, TV... Galima klausytis iš kompiuterio, telefono, planšetės. Smagu ir patogu, kai yra dayg galimybių... kai pavyzdžiui atėjęs i vakarėlį draugas, išsitraukia savo telefoną ir per kelias sekundes tampa tikru DJ-umi:) Jūs nustebtumėte sužinoję, kokios kokybės garsas gali būti tų pačių youtube klipų klausantis per visai nebrangią sistemą. 

4. Technologijos nestovi vietoje... kolonėlės ar garsiakalbiai gali būti bevieliai, nešiojami (su savo baterija), pastatomi, integruojami, su WiFi, su Bluotooth, atsparios drėgmei, atsparios vandeniui ir taip toliau. Dar niekada nebuvo tiek daug galimybių klausytis mėgstamos muzikos patogiai ir bet kur.


5. Kiek norite skirti pinigų audio sistemai. Mūsų firmos specialistai parinks geriausia kainos/kokybės, muzikalumo ir funkcionalumo ar net estetinės išvaizdos sistemą geriausiai tinkamą Jūsų situacijai ir patenkinančią Jūsų lūkesčius ir poreikius. 


WWW.AUDIOVIDEO.LT - renkantės garso kolonėlės ar garsiakalbius, skambinkit rašykite... mes padėsime. Mūsų asortimente daugiau kaip 1200 rūšių kolonėlių, 57-nių žinomų firmų, kainos nuo 29 Eur iki 103.000 Eur ir apie 80 iš jų galite pasiklausyti mūsų salone gyvai. Maloniai kviečiame į svečius, taip pat lauksime Jūsų skambučio ar e. laiško.

www.audiovideo.lt
info@audiovideo.lt
+37069834349

 

Klientų apžvalgos (1)

Garso aparatūraAutorius Tadas
Kokybė
Geras salonas, yra ką paklausyti iš ko išsirinkti, garso kolonėlių ekspozicijoje niekur tiek daug nemačiau, rekomenduoju! (Įrašyta 2018-12-03)

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Renkatės garso KOLONĖLES ar garsiakalbius 5 dalykai kuriuos BŪTINA žinoti | eksperto konsultacija

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė