Turite klausimų? +370 698 34349 

Silent Coat Bulk Vibraciją slopinanti medžiaga, 40 lapų | Nemokamas pristatymas

Būsena: Prekyboje

72,70 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

SGM Techno

Produkto aprašymas

Silent Coat Bulk Vibraciją slopinanti medžiaga, 40 lapų | Nemokamas pristatymas


 

Svoris 2,9 kg/m²
Dengiamasis plotas 3,975m²
Lapo išmatavimai 375 x 265 mm
Storis 2 mm
Pakuotėje kiekis 40 lapas

Silent Coat - 2mm storio vibroizoliacinė medžiaga naudoja savos masės apkrovą, kad sumažintų skardos rezonsą ir absorbuotu korpuso vibraciją, paversdama juos į nedidelę šilumą. Naudodami šią Silent Coat medžiagą galite sustabdyti salono apdailos barškėjimą, panaikinti kelio bei kitą išorinį triukšmą su kuriuo susiduriate automobilyje, taip pagerindami savo automobilio garso aparatūros skambesį.

Silent Coat yra polimerinio pagrindo vibroizoliacinė medžiaga turi itin lipniu paviršių. Aliuminio folijos viršutinio paviršiaus ir unikalios struktūros dėka ji yra ypatingai efektyvi, vibraciją verčiant į šiluminę energiją. Silent Coat yra labai lanksti, kas yra ypač svarbu, nes leidžia ją klijuoti ant bet kokio paviršiaus kontūro. Ją galima klijuoti automobilyje ant visų metalinių paviršių, įskaitant ir variklio dangtį.

NAUDOJIMAS: Klijuojama automobilyje ant visų vidinių skardos paviršių. Tokių kaip dugnas, stogas, bagažinė, ratų arkos, statramsčiai, pertvara tarp variklio ir salono, durys bei variklio dangtis. Klijuojamasis paviršius iš itin lipnios mastikos. Medžiaga nesugeria drėgmės ir turi antikorozinių savybių. Papildomai ant vibroizoliacijos rekomenduojama klijuoti garso izoliacinę medžiagą Silent Coat Noise Isolator.

Jeigu dirbama 15-55°C temperatūroje, papildomai medžiagos šildyti nebūtina. Pakaitinus, medžiaga tampa lankstesnė, todėl ją būna paprasčiau priklijuoti prie nelygių paviršių. Papildomas medžiagos šildymas rekomenduojamas tik jeigu darbinės aplinkos temperatūra žemesnė nei 10°C. Klijuojamas paviršius turi būti švarus, be rūdžių ir nuriebalintas, jei to reikia.

Vibroizoliacinės medžiaga pagaminta butilo. Medžiaga turi specialų ir itin tamprų antirezonansinį paviršių ir turi itin lipnią klijuojamąją mastiką. Aliuminio folijos viršutinis paviršius 0.1mm.

 

Prašome mums paskambinti, jei nesate tikras kokia medžiaga geriausiai tiktų Jūsų situacijai.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Silent Coat Bulk Vibraciją slopinanti medžiaga, 40 lapų | Nemokamas pristatymas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė