Turite klausimų? +370 698 34349 

LOEWE OLED 4K 65" TV bild v.65 dr+, televizorius ekrano įstrižainė: 65" / 164 cm, Ultra HD rezoliucija: 3840 x 2160 pikselių, ekrano technologija OLED (WRGB Pixel), 4x HDMI, WLAN, LAN, Bluetooth | Nemokamas Pristatymas

Būsena: Prekyboje

5 999,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Produkto aprašymas

LOEWE OLED 4K 65" TV bild v.65 dr+, televizorius ekrano įstrižainė: 65" / 164 cm, Ultra HD rezoliucija: 3840 x 2160 pikselių, ekrano technologija OLED (WRGB Pixel), 4x HDMI, WLAN, LAN, Bluetooth | Nemokamas Pristatymas

Televizorius OLED 4K 65" TV bild v.65 dr+ Susipažinkite su pasauliu, kuriame elegancija, tradicijos ir našumas puikiai dera, ir atraskite nepaprastus "Loewe" "bild v" linijos televizorių modelius.

Susipažinkite su pasauliu, kuriame elegancija, tradicijos ir našumas puikiai dera, ir atraskite nepaprastus "Loewe" "bild v" linijos televizorių modelius. Naujausios technologijos ir 4K OLED skydelis su HDR10, HLG ir Dolby Vision™ užtikrina maksimalų komfortą.

Kaip ir galima tikėtis iš "Loewe", kiekvienas televizorius prieš pristatant yra individualiai kalibruojamas ir optimizuojamas, kad būtų užtikrintas tobulas žiūrėjimo malonumas. Garso juosta su šešiais garsiakalbiais užtikrina 80 W bendrą muzikos galią, o jos bazalto spalvos audinio dangtis puikiai įsilieja į gyvenamąją aplinką. Vokiška inžinerija su didele meile detalėms - užburiančioms televizijos akimirkoms.

OLED technologija užtikrina ryškias ir natūralias spalvas, tobulą kontrastą - nuo giliausios juodos iki grynos baltos spalvos - ir detalių ryškumą net labai greituose judesiuose. Be įspūdingos juodos spalvos ir subtiliausių niuansų tamsiose vaizdo dalyse, "Loewe bild v" OLED technologija leidžia puikiai atkurti spalvas. Taip yra todėl, kad juodame fone spalvos atrodo ypač ryškios ir gyvos. Dėl to ekranai idealiai tinka HDR filmams ir turiniui su "Dolby Vision", kuriame yra daugiau ir smulkiau suklasifikuotų spalvų ir platesnis ryškumo diapazonas.

Galinga stereofoninio garso sistema su uždaru "bass reflex" korpusu ir šešiais integruotais garsiakalbiais generuoja 80 W talpią bendrą muzikos galią. Be to, garso juosta suteikia šiltus žemus tonus ir pripildo kambarį sodriu garsu. Išmanioji technologija "Mimi Defined™" atpažįsta optimaliausią ausims. Garsas ir tonai analizuojami realiuoju laiku, o televizoriaus garsas pritaikomas prie jūsų asmeninio klausos profilio. Naudodami DR+ integruotą kietąjį diską galite įrašinėti valandų valandas. Su 1 TB atminties talpa jūsų "Loewe bild v" bus kaip tik pagal planą: Vienu metu galite įrašyti dvi programas ir žiūrėti televizorių kitu kanalu. Televizijos programą galima pristabdyti ir tęsti ją vėliau su laiko atidėjimu. Naudodamiesi "Loewe" programėle, programą mobiliajame įrenginyje galima žiūrėti ir keliaujant.

SPECIFIKACIJOS

  • Ekrano įstrižainė: 65" / 164 cm
  • Ultra HD raiška: 3840 x 2160 pikselių
  • Ekrano technologija: OLED (WRGB Pixel)
  • Vaizdas: HDR, 800 cd/m², "Image+ Active
  • Jungtys: 4 x HDMI, WLAN, LAN, "Bluetooth
  • Garsas: 2x 40 W muzikos galia


Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: LOEWE OLED 4K 65" TV bild v.65 dr+, televizorius ekrano įstrižainė: 65" / 164 cm, Ultra HD rezoliucija: 3840 x 2160 pikselių, ekrano technologija OLED (WRGB Pixel), 4x HDMI, WLAN, LAN, Bluetooth | Nemokamas Pristatymas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė