Turite klausimų? +370 698 34349 
Akcija

DENON HOME 150 belaidė išmani garso kolonėlė Apple AirPlay, HEOS, Amazon Music, Amazon Alexa, Spotify bei Google Assistant palaikymas | Nemoakamas Pristatymas

Būsena: Prekyboje

Sena kaina: 249,00 €

Speciali kaina 199,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Denon

* Privalomi laukeliai

Produkto aprašymas

DENON HOME 150 belaidė išmani garso kolonėlė Apple AirPlay, HEOS, Amazon Music, Amazon Alexa, Spotify bei Google Assistant palaikymas | Nemoakamas Pristatymas

KOKS JŪSŲ SPRENDIMAS? AR IŠBANDYSITE DENON HOME 60 DIENŲ NAMUOSE?

Jeigu turite bet kokių klausimų, Jūs visuomet galite krieptis į specialistus, kurie padės Jums į juos atsakyti. Jeigu Jums nepatinka naujoji kolonėlę, Jūs visuomet galite ją grąžinti ir atgauti savo sumokėtą sumą.

SVEIKI ATVYKĘ Į NAMUS

Mėgaukitės pačiu detaliausiu garsu bet kuriame savo namų kambaryje su Denon Home 150. Transliuokite savo mėgstamiausią muziką be jokių pastangų. Atlikite norimus veiksmus švelniu prisilietimu. Pajauskite įspūdingą akustinį našumą, paremtą net 110 metų patirtimi.

DENON HOME 150

Denon Home serija užpildys Jūsų namus kokybišku garsu. Kompaktiškoji Denon Home 150 bevielė kolonėlė suteiks įspūdingą garsą, kaip ir būtų galima tikėtis iš Denon. Suporuokite dvi Denon Home 150 kolonėles į stereo porą arba poruokite šią kolonėlę su kitais HEOS technologiją turinčiais produktais ir mėgaukitės muzika visuose namuose.
 

IŠSKIRTINIS GALINGUMAS

Kaip ir kiekviena Denon Home kolonėlė, 150 yra sukurta taip, jog užtikrintų geriausią garso kokybę savo klasėje. Aukštos klasės skaitmeninio signalo apdorojimas bei aukštos klasės garsiakalbiai užtikrins skaidriausius aukštus dažnius bei gilų bosą. Patirkite kokybę kiekviename dažnyje.

JŪSŲ NAMŲ GARSAS PAGAL JUS

Denon Home serija veikia su naujausiais balso pagalbininkais: Naudokite savo išmaniąją kolonėlę ar savo telefoną ir paprasčiausiai balsu nurodykite Amazon Alexa, Google Assistant ar Apple Siri balso pagalbininkui. Paprašykite ir balso pagalbininkas nedelsiant įjungs muziką, padidins garso lygį, perjungs dainą bei atliks dar daugybę įvairiausių veiksmų. Amazon Alexa veikimui reikia tik parsisiųsti Heos Home Entertainment skill programėlę bei turėti Amazon Echo prietaisą, kuris yra parduodamas atskirai.

 

STEREO GARSAS BEI KOMPAKTIŠKUMAS

Suporuokite dvi Denon Home 150 kolonėles naudodami HEOS programėlę ir mėgaukitės stereo garsu. Denon Home 150 kolonėlės atkurs dešinio bei kairio kanalo garsą, taip sudarydamos Hi-Fi sistemos kokybę. Taip pat galėsite klausytis Hi-Res aukštos raiškos garso formatų, kurie suteiks dar tikslesnį bei detalesnį garsą.

KAŽKO DIDESNIO DALIS

Įtraukite savo įbevielio garso pasaulį. Sujunkite porą Denon Home 150 kolonėlių su DHT-S716H soundbar garso sistema bei DSW-1H žemų dažnių kolonėle. Būtent tokiu būdu galėsite mėgautis beviele 5.1 namų kino sistema bei erdviniu garsu.

PUIKUS PASIRINKIMAS

Trys greitųjų pasirinkimų mygtukai padės paprastai išsaugoti savo mėgstamas radijo stotis ir mėgautis jomis tada, kai tik norite.

IŠMANIAUSI NUSTATYMAI

Heos programėlė yra viskas ko reikia pradėti. Parsisiųskite šią programėlę iš Apple Store arba Play Store parduotuvės ir integruokite Denon Home 150 į savo namų tinklą per kelias minutes. Viską valdykite patogiai savo išmaniuoju prietaisu.

PATIRKITE NUOSTABIĄ HEOS PATIRTĮ

Heos technologija gali suteikti galimybę kiekvienam kambariui turėti savo atskirą garsą. Į bevielę namų garso sistemą galėsite prijungti papildomas Denon Home kolonėles, Soundbar garso sistemas, tinklo grotuvus, stiprintuvus bei namų kino imtuvus - stiprintuvus. Užpildyti namus ta pačia daina arba skirtingomis dainomis dar niekada nebuvo taip paprasta.

PUIKI KOMPOZICIJA

Elegantiškas dizainas bei kokybiškos pagaminimo medžiagos užtikrina Denon Home 150 kolonėlėms ilgaamžiškumo bei patvarumo. Ir vis dėlto tai yra pakankamai subtilu, kad šios kolonėlės nepriekaištingai įsilies į Jūsų namų interjerą. Apsauginis audinys yra atsparus vandeniui ir dėmėms, suteikia didesnį lankstumą, todėl virtuvėje ar vonios kambaryje galėsite mėgautis puikiu Denon garsu. Juoda arba balta? Pasirinkite savo Denon Home 150.

ATEIK ARČIAU IR PRADĖK

Pradėkite savo muzikinę kelionę su paprasčiausiu prisilietimu. Naujojasis nuotolio jautimo sensorius ak tyvuoja kolonėlės valdymą greičiau nei Jūsų ranka palies kolonėlę. Ant kolonėlės esantys mygtukais suteiks pilną kolonėlės kontrolę.

BERIBIS MUZIKOS TRANSLIAVIMAS

Visos didžiosios muzikos transliavimo platformos yra taip pat pilnai integruotos: Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer bei daug daugiau bevielio muzikos transliavimo per Wi-Fi, Airplay 2 ar Bluetooth. Pasirinkite norimą muziką pagal savo nuotaiką - net ir aukštos raiškos garso formatų pavidalu. 192kHz/24-bit FLAC, WAV, ALAC bei DSD 2.8/5.6 MHz garso formatų palaikymas.

Techninė informacija

 • Dimensions Weight 120 x 187 x 120 mm (WxHxD) 1,7 kg
 • Dimensions Weight packed 165 x 290 x 180 mm (WxHxD) 2,4 kg
 • Driver Size Tweeter x 1 – 1" (25mm)
 • Woofer x 1 – 3½" (89mm)
 • Power Amplifiers 2
 • Wireless Technology
 • Wi-Fi Yes 2.4GHz (11b/g/n) 5GHz (11a/n/ac)
 • Bluetooth HEOS Built-in
 • CONNECTIVITY USB port for direct connection of stored music
 • Wired Network 3.5mm
 • AUX Input Yes

Valdymas

 • Display Type Proximity IO Button Location
 • Top Button Adjusts Volume Up Volume Down Play/Pause
 • 3 Quick Selects (Presets)

Kas Pakuotėje?

 • AC Power Cord x 1
 • Quick Start Guide x 1
 • Safety Instructions x 1
 • Notes on Radio x 1 EAN DENONHOME150BKE2 4951035071243
 • Black DENONHOME150WTE2 4951035071229
 • White DENONHOME150BKE2GB 4951035072202
 • Black DENONHOME150WTE2GB 4951035072219 


Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: DENON HOME 150 belaidė išmani garso kolonėlė Apple AirPlay, HEOS, Amazon Music, Amazon Alexa, Spotify bei Google Assistant palaikymas | Nemoakamas Pristatymas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė