Turite klausimų? +370 698 34349 

APŽVALGA kolonėlės [ KLIPSCH RP-250F ]

Mūsų vertinimas: 9/10 puiki kokybė nedideliame korpuse APŽVALGA kolonėlės [ KLIPSCH RP-250F ] - puikus pasirinkimas muzikos gurmanams
APŽVALGA kolonėlės [ KLIPSCH RP-250F ]

RP-250F iš Klipsch yra kompaktiškos, grindininės kolonėlės kurios yra sukurtos atgaminti ypač stiprius muzikos ar filmo garsus. Tačiau kompaktiška šių kolonėlių išvaizda nori tarsi klaidinti. Jos padėtos į, bet kokį kambarį jį paverčia į griausmingą namų kino salę ir tai yra ant žemųjų - vidutinių nustatymu, o jei yra noras gyvenamąjį namą iš pamatų padrebinti visados yra tam galimybė.

ĮRANGA

Šis ~90cm aukščio garsiakalbis pasižymi 1" LTS pagaminto iš titano tweeteriu ir dvigubais 5,25" kerametaliniais kūginiais wooferiais, kurie susideda aprėpti 35Hz - 25kHz dažninę. Klipscho integruotas 90x90 hibridinio Tractrix "rago" dizainas suteikia dynamiška auškto dažnio garsą. 

1

GARSAS

Klausantis muzikos garsiakalbių garsas pasižymi ypatingu energetiškumu. Gilus pulsuojantis bosas yra pateikiamas be jokių sunkumų ir niekados neskamba išpustas ar dirbtinis. Tačiau garsiakalbių stiprumas pasireiškia filmuose. Kiekviena scena yra perteikiama ekspertiškai, nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių ir veiksmo pilnu. Dūžtantis stiklas skamba realistiškai,  o sprogimai gyvastingai. Nemaža dalis šitokio garbinimo yra dėl integruotos Dolby Atmos.

DOLBY ATMOS

Dolby Atmos-tai "judančio" garso technologija. Garsas skilnda 3D erve, įskaitant patalpos lubas.Aplink žiūrovą yra sukuriama gyva pramoga kartu suteikdama galingą ir emocionalų garsą.Nuo pat šios technologijos atsiradimo 2012 metais, Dolby Atmos apėmė pagrindindes Holivudo kino studijas, daugumą Amerikos kino apdovanojimus pelniusių filmų bei garso režisierių.Dabar Dolby Atmos technologija galima mėgautis ir namuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose.

ubkqatsbqpnu6kgd2j1q

KUR PIRKTI:
ĮVERTINIMAS 9.5 balo
 
Vienas iš geriausių indėlių į namų kino sistemą

Klipsch RP-250F leidžia pasimėgauti namų kinų už itin patrauklią kainą. Galingas garsas, kompaktiška ir įspūdinga konstrukcija, bei Dolby Atmos palaikymas suteikia šioms kolonėlėms ypač didelę persvarą prieš savo konkurentus

Rašykite savo komentarą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti komentarus. Prašome, prisijungti arba prisiregistruoti