Turite klausimų? +370 698 34349 
Akcija

Auto magnetola Pioneer DEH-X5600BT 200W CD USB su Bluetooth Mixtrax iPod iPhone Android

Būsena: Prekyboje

Sena kaina: 153,21 €

Speciali kaina 132,65 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Pioneer

Produkto aprašymas

Pioneer DEH-X5600BT automobilinis CD grotuvas su radijo imtuvu ir USB bei 3.5 mm jungtimi Bluetooth Mixtrax
 

Švarus ir nepriekaištingas garsas iš DEH-X5600BT magnetolos su integruotu MOSFET stiprintuvu, garantuojančiu 4x50W galią. Jeigu tokio galingumo permažai, galite pasinaudoti 2 linijiniais išėjimais (RCA) ir prijungti papildomus garso sistemos komponentus, tokius kaip žemų dažnių kolonėlė ar papildomas stiprintuvas galiniams garsiakalbiams.

Grotuvo priekyje esanti USB jungtis, Aux įėjimas ir integruotas Bluetooth modulis leidžia klausytis muzikos iš bet kokių nešiojamų įrenginių. Prie DEH-X5600BT galite prijungti iPod, iPhone ar Android išmaniuosius telefonus klausytis muzikos per automobilio garsiakalbius. Pasinaudodami Android Media Access funkcija, galite prijungti Android išmanųjį telefoną per USB jungtį ir rinktis bei klausytis iš SD kortelėjė esančių dainų. Taip pat galite prijungti ir iPod ar iPhone, ir mėgautis aukštos kokybės garsu.

Galite atskirai keisti daugiaspalvio RGB ekrano ir mygtukų apšvietimo spalvas taip pritaikydami magnetolos apšvietimą pagal savo stilių ar pagal automobilio prietaisų skydelio apšvietimą. DEH-X5600BT magnetoloje esanti MIXTRAX EZ funkcija sukuria nepertraukiama, klubinio stiliaus grojimo efektą miksuodama jūsų muziką, bei tuo pačiu pagal kūrinio ritmą ir nuotaiką keisdama apšvietimo spalvas. Jeigu automobilyje yra atskiras ekranas, kuriame rodoma magnetolos informacija, tuomet galite prie DEH-X5600BT prijungti papildomą adapterį ir jo dėka matyti visą informaciją per šį ekraną su Display Out galimybe.

Paskutinė, bet nemažiau svarbi savybė yra Bluetooth palaikymas. Tai reiškia, kad galite su magnetola suporuoti suderinamus Bluetooth prietaisus ir naudotis laisvų rankų funkcija skambindami telefonu ar klausytis muzikos. iPhone turėtojai gali naudotis Siri Eyes Free ir duoti balso komandas ar užduoti klausimus Siri, neatitraukdami akių nuo kelio.

 
Mėgaukitės įrašais iš CD diskų MP3, WMA ir WAV formatais arba leiskite muziką iš USB atmintinių ar nešiojamų garso įrenginių per 3.5 mm įėjimą.
 
Charakteristikos:
CD - R/CD - RW diskų skaitymas: Taip
Galingumas (W): 50W x 4 MOSFET 
Nuimamas valdymo skydelis: Taip
Mygtukų apšvietimo spalva: Keičiamas RGB spalvų
Ekrano dydis: Plataus matomumo kampo VA LCD ekranas (rodoma 1.5 eilutės DOT tipo)
Radijoimtuvo stočių atmintis: 24
Automatinė stočių paieška
Radijo tekstas (RDS) 
Jungtys: ISO jungtis, USB jungtis, 2 (Priekis, Galas arba Žemų dažnių kolonėlė)
Bluetooth: Pioneer Bluetooth Module, Laisvų rankų funkcija, Muzikos transliavimas, Balso atpažinimas, iPhone ir Android palaikymas
Papildomos Bluetooth funkcijos • Automatinis tel. knygos perkėlimas • Bluetooth Guest Mode • Automatinis harmonijos atstatymas (ASR) Bluetooth režime
iPod suderinamumas: veikia su iPhone ir iPod
Palaikomos funkcijos  • App Control • iPod Direct Control funkcija leidžia valdyti Jūsų Apple įrenginį tiesiogiai per magnetolą • Siri Eyes Free • Baterijos krovima 
Daugiau informacijos rasite: pioneer.eu/apple
Android įrenginių palaikymas: palaikomi Android telefonai su Android V4.0 ir aukštesne OS versija (Android V2.3 versijai reikalinga atsisiųsti programėlę Pioneer App)
Palaikomos funkcijos  • App Mode • Muzikos atkūrimas • Valdymas balsu • Baterijos krovimas
Garso nustatymai: Automatinis harmonijos atstatymas (ASR), Digital Direct , Grafinis ekvalaizeris 5 juostų grafinis ekvalaizeris, Aukštų dažnių filtras, Žemų dažnių filtras, Nepriklausomas garso šaltinių valdymas (SLA), Mixtrax EZ
Priedai:• Apsauginis dėklas priekiniam skydeliui • Išorinis mikrofonas komplektacijoje
Svoris: 1 kg

Pioneer buvo įkurta 1938 metais Tokijuje, Japonijos, Nozomu Matsumoto - sitringas muzikos mylėtojas, kuris tikėjosi pasidalinti ja su pasauliu, naudojant aukštos kokybės garso įrangą. Nuo to laiko kompanija išaugo iki tarptautinio lygio. Pioneer siūlo garso ir vaizdo produktus, skirtus naudoti namuose, automobilyje ir verslo aplinkoje. PIONEER tikisu, kad gali patenkinti Jūsų aistra pramogoms ir, kad Jūs norite pamatyti, ... ir išgirsti daugiau.

 

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Auto magnetola Pioneer DEH-X5600BT 200W CD USB su Bluetooth Mixtrax iPod iPhone Android

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė