Turite klausimų? +370 698 34349 

Auto magnetola Pioneer DEH-X4700BT 200W CD USB su Bluetooth iPod iPhone Android RDS

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

130,04 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Pioneer

Produkto aprašymas

Pioneer DEH-X4700BT automobilinis CD grotuvas su radijo imtuvu ir USB bei 3.5 mm jungtimi Bluetooth Mixtrax
 

Švarus ir nepriekaištingas garsas iš DEH-4700BT magnetolos su integruotu MOSFET stiprintuvu, garantuojančiu 4x50W galią. Jeigu tokio galingumo permažai, galite pasinaudoti linijiniu išėjimu (RCA) ir prijungti papildomus garso sistemos komponentus, tokius kaip žemų dažnių kolonėlė ar papildomas stiprintuvas galiniams garsiakalbiams.

Grotuvo priekyje esanti USB jungtis, Aux įėjimas ir integruotas Bluetooth modulis leidžia klausytis muzikos iš bet kokių nešiojamų įrenginių. Prie DEH-4600BT galite prijungti iPod, iPhone ar Android išmaniuosius telefonus klausytis muzikos per automobilio garsiakalbius. Pasinaudodami Android Media Access funkcija, galite prijungti Android išmanųjį telefoną per USB jungtį ir rintis bei klausytis iš SD kortelėjė esančių dainų. Taip pat galite prijungti ir iPod ar iPhone ir mėgautis aukštos kokybės garsu.

Paskutinė, bet nemažiau svarbi savybė yra Bluetooth palaikymas. Tai reiškia, kad galite su magnetola suporuoti suderinamus Bluetooth prietaisus ir naudotis laisvų rankų funkcija skambindami telefonu ar klausytis muzikos. iPhone turėtojai gali naudotis Siri Eyes Free ir duoti balso komandas ar užduoti klausimus Siri, neatitraukdami akių nuo kelio.

 
Mėgaukitės įrašais iš CD diskų MP3, WMA ir WAV formatais arba leiskite muziką iš USB atmintinių ar nešiojamų garso įrenginių per 3.5 mm įėjimą.
 
Charakteristikos:
CD - R/CD - RW diskų skaitymas: Taip
Galingumas (W): 50W x 4 MOSFET 
Nuimamas valdymo skydelis: Taip
Mygtukų apšvietimo spalva: Keičiamas RGB spalvų
Ekrano dydis: Juodas LCD ekranas su juodu tekstu (rodoma viena 12 simbolių eilutė)
Radijoimtuvo stočių atmintis: 24
Automatinė stočių paieška
Radijo tekstas (RDS) 
Jungtys: ISO jungtis, USB jungtis, 1 (Galas arba Žemų dažnių kolonėlė)
Bluetooth: Pioneer Bluetooth Module, Laisvų rankų funkcija, Muzikos transliavimas, Balso atpažinimas, iPhone ir Android palaikymas
Papildomos Bluetooth funkcijos • Automatinis tel. knygos perkėlimas • Bluetooth Guest Mode • Automatinis harmonijos atstatymas (ASR) Bluetooth režime
iPod suderinamumas: veikia su iPhone ir iPod
Palaikomos funkcijos  • App Control • iPod Direct Control funkcija leidžia valdyti Jūsų Apple įrenginį tiesiogiai per magnetolą • Siri Eyes Free • Baterijos krovima 
Daugiau informacijos rasite: pioneer.eu/apple
Android įrenginių palaikymas: palaikomi Android telefonai su Android V4.0 ir aukštesne OS versija (Android V2.3 versijai reikalinga atsisiųsti programėlę Pioneer App)
Palaikomos funkcijos  • App Mode • Muzikos atkūrimas • Valdymas balsu • Baterijos krovimas
Garso nustatymai: Automatinis harmonijos atstatymas (ASR), Digital Direct , Grafinis ekvalaizeris 5 juostų grafinis ekvalaizeris, Aukštų dažnių filtras, Žemų dažnių filtras, Nepriklausomas garso šaltinių valdymas (SLA), Mixtrax EZ
Priedai:• Apsauginis dėklas priekiniam skydeliui • Išorinis mikrofonas komplektacijoje
Svoris: 1 kg

Pioneer buvo įkurta 1938 metais Tokijuje, Japonijos, Nozomu Matsumoto - sitringas muzikos mylėtojas, kuris tikėjosi pasidalinti ja su pasauliu, naudojant aukštos kokybės garso įrangą. Nuo to laiko kompanija išaugo iki tarptautinio lygio. Pioneer siūlo garso ir vaizdo produktus, skirtus naudoti namuose, automobilyje ir verslo aplinkoje. PIONEER tikisu, kad gali patenkinti Jūsų aistra pramogoms ir, kad Jūs norite pamatyti, ... ir išgirsti daugiau.

 

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Auto magnetola Pioneer DEH-X4700BT 200W CD USB su Bluetooth iPod iPhone Android RDS

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė