Turite klausimų? +370 698 34349 
Akcija

Auto magnetola Pioneer DEH-2700UI 200W CD USB FLAC iPod iPhone Android

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

Sena kaina: 98,18 €

Speciali kaina 95,29 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Prekės užsakymas

Pioneer

Produkto aprašymas

Pioneer DEH-2700UI automobilinis CD grotuvas su radijo imtuvu ir USB bei 3.5 mm jungtimi , FLAC , Mixtrax
 

Švarus ir nepriekaištingas garsas iš DEH-2700UI magnetolos su integruotu MOSFET stiprintuvu, garantuojančiu 4x50W galią. Jeigu tokio galingumo permažai, galite pasinaudoti 2 linijiniais išėjimais (RCA) ir prijungti papildomus garso sistemos komponentus, tokius kaip žemų dažnių kolonėlė ar papildomas stiprintuvas galiniams garsiakalbiams.

Grotuvo priekyje esanti USB jungtis, Aux įėjimas leidžia klausytis muzikos iš bet kokių nešiojamų įrenginių. Prie DEH-2700UI galite prijungti iPod, iPhone ar Android išmaniuosius telefonus klausytis muzikos per automobilio garsiakalbius. Pasinaudodami Android Media Access funkcija, galite prijungti Android išmanųjį telefoną per USB jungtį ir rinktis bei klausytis iš SD kortelėjė esančių dainų. Taip pat galite prijungti ir iPod ar iPhone, ir mėgautis aukštos kokybės garsu.

Galite atskirai keisti daugiaspalvio RGB ekrano ir mygtukų apšvietimo spalvas taip pritaikydami magnetolos apšvietimą pagal savo stilių ar pagal automobilio prietaisų skydelio apšvietimą.

 
Mėgaukitės įrašais iš CD diskų MP3, WMA ir WAV formatais arba leiskite muziką iš USB atmintinių ar nešiojamų garso įrenginių per 3.5 mm įėjimą.
 
Charakteristikos:
CD - R/CD - RW diskų skaitymas: Taip
Galingumas (W): 50W x 4 MOSFET 
Nuimamas valdymo skydelis: Taip
Mygtukų apšvietimo spalva: Keičiamas RGB spalvų
Ekrano dydis:  Juodas LCDekranas su baltu tekstu (rodoma viena 12 simbolių eilutė)
Radijoimtuvo stočių atmintis: 24
Automatinė stočių paieška
Radijo tekstas (RDS) 
Jungtys: ISO jungtis, USB jungtis, 2 (Priekis, Galas arba Žemų dažnių kolonėlė)
iPod suderinamumas: veikia su iPhone ir iPod
Palaikomos funkcijos  • App Control • iPod Direct Control funkcija leidžia valdyti Jūsų Apple įrenginį tiesiogiai per magnetolą • Siri Eyes Free • Baterijos krovima 
Daugiau informacijos rasite: pioneer.eu/apple
Android įrenginių palaikymas: palaikomi Android telefonai su Android V4.0 ir aukštesne OS versija (Android V2.3 versijai reikalinga atsisiųsti programėlę Pioneer App)
Palaikomos funkcijos  • App Mode • Muzikos atkūrimas • Valdymas balsu • Baterijos krovimas
Garso nustatymai: Automatinis harmonijos atstatymas (ASR), Digital Direct , Grafinis ekvalaizeris 5 juostų grafinis ekvalaizeris, Aukštų dažnių filtras, Žemų dažnių filtras, Nepriklausomas garso šaltinių valdymas (SLA), Mixtrax EZ
Priedai:• Apsauginis dėklas priekiniam skydeliui • Išorinis mikrofonas komplektacijoje
Svoris: 1 kg

Pioneer buvo įkurta 1938 metais Tokijuje, Japonijos, Nozomu Matsumoto - sitringas muzikos mylėtojas, kuris tikėjosi pasidalinti ja su pasauliu, naudojant aukštos kokybės garso įrangą. Nuo to laiko kompanija išaugo iki tarptautinio lygio. Pioneer siūlo garso ir vaizdo produktus, skirtus naudoti namuose, automobilyje ir verslo aplinkoje. PIONEER tikisu, kad gali patenkinti Jūsų aistra pramogoms ir, kad Jūs norite pamatyti, ... ir išgirsti daugiau.

 

 

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Auto magnetola Pioneer DEH-2700UI 200W CD USB FLAC iPod iPhone Android

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė