Turite klausimų? +370 698 34349 

Sony STR-DN1080 7.2 kanalų namų kino AV imtuvas Dolby Atmos ir DTS:X DSD 4K HDR pritaikomi garsiakalbiai fiktyvieji garsiakalbiai | Nemokamas Pristatymas

Būsena: Prekyboje

749,00 €

Nemokamas pristatymas per 0-3 darbo dienas.

Klauskite apie prekę / Siūlykite savo kainą / Derėkites

ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA!

Mes pasiūlysim geresnę kainą ir duosime Jums papildomą nuolaidą iki 100 Eur! Tiesiog palikite užklausą arba paskambinkite mums.

Sony

Produkto aprašymas

Sony STR-DN1080 7.2 kanalų namų kino AV imtuvas Dolby Atmos ir DTS:X DSD 4K HDR pritaikomi garsiakalbiai fiktyvieji garsiakalbiai | Nemokamas Pristatymas

Universalu. Rafinuota. Galinga.

STR-DN1080 suteikia galimybę lanksčiai išdėstyti garsiakalbius, palaiko „DTS:X“ bei „Dolby Atmos“ ir perteikia galingą kino teatrui prilygstantį erdvinį garsą, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų ir jūsų aplinkos.

Nerkite į veiksmo sūkurį

Atraskite „Dolby Atmos“

„Dolby Atmos“ užtikrina kvapą gniaužiantį tikroviškumą: dėl 360° kampu sklindančio erdvinio garso ir tikslaus garso įrangos išdėstymo, 7.1.2 garsiakalbio kanalai (įskaitant „Phantom Surround Back“) jus apsups garsu iš visų pusių, netgi iš viršaus. 

„Dolby Atmos“

Dabar „Vaiduoklių medžiotojai“ 4K „Ultra HD“ formatu

DTS:X

Pajuskite tikrovišką garsą

Išbandykite DTS: X

DTS:X dekodavimas sukuria daugiamatį erdvinį garsą, prisitaikantį prie garsiakalbių konfigūracijos tikruoju laiku. 9 garsiakalbių kanalai (įskaitant fiktyvius erdvinio garso garsiakalbius) ir objektu pagrįstas garso dekodavimas leidžia tiksliai nustatyti garsų vietą.

Tobulas namų garso sistemos išdėstymas

STR-DN1080 sukurtas taip, kad galėtumėte laisvai rinktis garsiakalbių išdėstymą pagal savo aplinką ir patirtumėte geriausių klausymosi pojūčių bet kokiu atveju.  

Pritaikomas garsas

Raskite tobulą klausymosi zoną

Atraskite pritaikomus garsiakalbius

Naujas pritaikomas garsiakalbių išdėstymo sprendimas „pakeičia“ garso vietą – taip imituojama optimali padėtis ir kampas, kad klausymosi pojūčiai būtų tobuli, nepaisant fizinių erdvės apribojimų. 

Išbandykite 360° garsą

Išbandykite „Phantom Surround Back“

Esant garsiakalbių nustatymui „Phantom Surround Back“, atkartojamas įtraukiantis fizinių erdv. garso galinių garsiakalbių perteikiamas garsas, todėl 7 kan. erdvinio garso suteikiamais pojūčiais galite mėgautis esant tik 5 kan. garsiakalbių sistemai.

Fiktyvusis garsas
  • Erdvinis garsas iš priekinių kolonėlių
  • Namų kino sistema
  • (Fiktyvusis) 7.1.2 kan. erdvinis garsas

Išbandykite kokybę, visiškai prilygstančią kino teatrui

Pirmaujanti garso lauko technologija suderina pažangų automatinį kalibravimą ir sklandų garsiakalbių vietos keitimą, todėl atkuriamas kvapą gniaužiantis ir kino teatrui prilygstantis garsas – nieko panašaus dar nebūsite patyrę namuose.

Ieškokite „Inferno“ 4K „Ultra HD“ formatu

Sklandus automatinis kalibravimas

D.C.A.C EX sujungia automatinio kalibravimo technologiją su virtualiu garsiakalbių perkėlimu ir taip automatiškai optimizuoja garsiakalbių dažnius, fazes ir delsą, taigi garso laukas tampa puikiai pritaikytas jūsų kambariui.  

Didelis dinaminis diapazonas užtikrins ryškų vaizdą

Dėl didelio dinaminio diapazono (HDR) signalo pralaidumo galite mėgautis daug geresniu vaizdo kontrastu ir šviesumu, o detalių išryškinimas šešėliuose bei apšviestose zonose dar labiau pagerina vaizdo detalumą ir suteikia spalvoms tikroviškumo. Palaikomi tokie naujausi HDR standartai kaip HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) ir „Dolby Vision™

TRADICINIS
HDR
4K detalumas

Mėgaukitės nuolatine 4K kokybe

Išlaikykite 4K vaizdo kokybę nuo šaltinio įrenginio iki pat vaizdo ekrane – 4K signalo perdavimo funkcija leidžia persiųsti duomenis per imtuvą nepakenkiant vaizdo kokybei, be to, galite naudoti HDCP 2.2.

Optimalus garso atkūrimas

DSD logotipas

Integruotoji DSD atkūrimo funkcija

DSD („Direct Stream Digital“) pradinis atkūrimas reiškia, kad DSD turiniu galima mėgautis nė kiek neprarandant originalui būdingo grynumo. Taip pat galite mėgautis kelių kanalų 5.1 kan. erdviniu garsu (iki DSD 5,6 MHz). 

DSEE HX

DSEE HX konvertavimas į didesnę raišką

Technologija DSEE HX™ konvertuoja leidžiamos muzikos raišką į didesnę, kad ji beveik prilygtų didelės raiškos garso kokybei, todėl muzika skamba, lyg būtumėte įrašų studijoje ar koncerte.

Palaikomi formatai

Didelės raiškos garso failų formatai

STR-DN1080 palaiko įvairius didelės raiškos garso formatus, įskaitant DSD ir tiesinį PCM. Be to, muziką galima leisti naudojant USB, HDMI ir DLNA ryšį, o kelių kanalų funkcija leidžia atkurti aukštos kokybės garsą per erdvinio garso sistemą.

Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“)2 ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“

„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®

Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.3Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvalgos: Sony STR-DN1080 7.2 kanalų namų kino AV imtuvas Dolby Atmos ir DTS:X DSD 4K HDR pritaikomi garsiakalbiai fiktyvieji garsiakalbiai | Nemokamas Pristatymas

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 balas 2 balai 3 balai 4 balai 5 balai
Kokybė